www.vizyonkenthaber.com

1 2

TURAN ŞAHİN – NASIL BİR PSİKOPAT

TURAN ŞAHİN – NASIL BİR PSİKOPAT
22 Ağustos 2020 - 13:29

KOCAELİ’NDE BİR ÇOK İL, İLÇE VE KÖY DERNEKLERİ VAR, BU DERNEKLER İÇİNDE HİZMET EDENLER VAR, ETMEYENLER VAR. YADA SADECE TABELA DERNEĞİ OLANLAR VAR. ÖYLE BİR STK BAŞKANI VAR Kİ TAM BİR PSİKOPAT.

Evet..!

Kocaeli ilimizde Ülkemizin her coğrafyasından ve etnik kimlikler den olan Vatandaşlarımız ve STK larımız var. İşte onlardan bir tanesi de Kocaeli’nde Kocaeli TOKATLILAR DERNEĞİ.. Bu derneğimizin başkanı ise Turan ŞAHİN

Gündemden asla düşmüyor..!

Sabah kalkar işine bakar, kalan zamanını tamamen nerede ne yapsam, , Kimler le hasbihal etsem, sadece Tokatlılar değil kime faydalı olsam diye her saatini, her gününü böyle geçirir. Kocaeli’nde en çok sevilen STK başkanlarının başında gelenlerden biri. Gittiği her yerde teşfik amaçlı resimler alır, Sosyal medya hesabında paylaşır. İşte bu paylaşımları takip eden Kocaeli’ndeki tüm gazete, Dergi ve haber siteleri o nun paylaşımlarını haber yapar. Bir çok kişi haber yaptırmak için çırpınırken o nun renkli siması ve samimiyeti yaptığı güzel işler ve ziyaretleri gündemden düşmez.

Nasıl bir psikopat..!

Psikopat kelimesinin aslında halk içinde bilindiği gibi değil aslında hayatın her alanında yaptığı işlerin tavan yaptığı ile de alakalıdır. Turan ŞAHİN ise tam bir ( HİZMET PSİKOPATI ) dır. Hatta çevresinde ki bir çok dostu arkadaşları yav sen nasıl bu kadar azimlisin hiç dur durak bilmiyorsun, Her yerde varsın, Sen nasıl bir psikopatsın diyerek ( HİZMET PSİKOPATI ) Lakabını vermişler. İşte Turan ŞAHİN Türkiye Tokatlılar derneği yönetim kurulu üyesi, Kocaeli KÖGYARDER Yönetim kurulu üyesi, Kocaeli Anadolu illeri derneği başkan yardımcısı ve yıllardır Kocaeli Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma Dernek başkanı ve bir çok STK üyesi olarak dur durak bilmiyor.

Hiç Kimse Yapamadı..!

Kocaeli’nde Tokatlılar 15 LİLER Atkısını Kocaeli’nde hediye etmediği Devlet adamı, Siyasetçi, STK başkanı ve iş adamı kalmadı denecek kadar hediye etti. Bunun yanı sıra Ankara da Kocaeli’ni onura ettirecek Türkiye’de ki iller arasında en çok hizmet eden başkan plaketini ilimiz adına aldı. Kocaeli’nde ise bir çok siyasetçi, iş adamı ve STK lardan da layık görülerek plaketler aldı. Turan ŞAHİN’i Kocaeli’ndeki Tokatlılar, Kocaeli halkı ve Kocaeli basını sevmeye ve takip etmeye devam edecek. Zaman içinde Kocaeli o nun kıymetini bilecek mi bakıp, bekleyip göreceğiz.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.