www.vizyonkenthaber.com

1 2

SÜRÜM” TUGAY POLAT’IN ATAMALARI PARTİMİZE GÜÇ KATMIŞTIR..

SÜRÜM” TUGAY POLAT’IN ATAMALARI PARTİMİZE GÜÇ KATMIŞTIR..
10 Kasım 2020 - 17:28

İYİ PARTİ KÖRFEZ İLÇE BAŞKANI CAHİT SÜRÜM BAŞKANLIĞINDA TEŞKİLAT BAŞKANI TUGAY POLAT TÜM MAHALLE BAŞKANLARINA YARIMCA BİZİM CAFEDE YETKİ BELGELERİNİ BASININ ÖNÜNDE TAKDİM ETTİ.

İYİ Parti Körfez ilçe teşkilat başkanı Tugay POLAT kısa sürede teşkilat başkanlığı olarak tüm mahalle başkanlarını görevlendirerek sağlam bir teşkilat kurdu. Her mahalle başkanının altında ise 10 kişi olması ise teşkilatın ne kadar verimli ve sağlam olduğunun ifadesi olarak kabul edildi.

SÜRÜM” YARIN SEÇİM OLSUN TEŞKİLATIMA GÜVENİYORUM..

İYİ Parti Körfez ilçe başkanı Cahit SÜRÜM Konuşmasında şunları ifade etti. SÜRÜM” İYİ Parti Körfez ilçe olarak ilçe yönetim kurulum ve teşkilat başkanımın çalışmaları muhteşem ve verimli geçmiştir. İlçe başkanı olarak teşkilat başkanımdan ne istediysem elinden gelen gayreti göstererek çalışmasını yapmıştır tebrik ediyorum. Bu akşam bu muhteşem atmosfer de ve basının önünde mahalle başkanlarımıza görevlendirme belgelerini takdim ediyoruz. Bu akşam itibari ile yarın seçim olsa Körfez olarak hazırız. Lakin biz bundan sonrada çalışmalarımızı son hızıyla devam ettireceğiz. Durmak yok Genel başkanımız Meral AKŞENER’i Başbakan, Cumhurbaşkanı yapıncaya kadar gecemizi gündüzümüze katacağız. Teşkilat başkanım Tugay POLAT’ı tebrik ediyor ve tüm mahalle başkanlarımız ve onların yönetim kurulu arkadaşlarını da tebrik ediyor ülkemize, Milletimize ve Körfezimize hayırlı olsun diyorum diyerek sözlerini noktaladı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.