www.vizyonkenthaber.com

1 2

ŞAHİN; ŞENER BAŞKAN ON NUMARA

ŞAHİN; ŞENER BAŞKAN ON NUMARA
28 Eylül 2020 - 20:07

KÖRFEZ PAZARCI ESNAFLARI ODASI BAŞKANI ZAFER ŞAHİN GAZETEMİZE ÖZEL BİR AÇIKLAMADA BULUNDU- ŞENER BAŞKAN ON NUMARA DEDİ..

Körfez Pazarcı Esnafları odası başkanı Zafer ŞAHİN, gazetemize Körfez Belediye Başkanı Şener SÖĞÜT, başkan yardımcıları ve Zabıta Müdürü Mehmet GÖKKAYA hakkında açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN SÖĞÜT PAZARCI ESNAFINI ÖNEMSİYOR

ŞAHİN açıklamasında; ” Geçmiş dönemlere baktığımız zaman pazarcı esnafı ve odamız ile alakalı istişareli ve fikirlerimizi alma amaçlı en uyumlu çalıştığımız belediye başkanı Şener SÖĞÜT oldu. Sebebi ise göreve geldiği ilk günden beri başkan, yönetim ve pazarcı esnafımızın sorunları ile alakalı fikirlerimizi aldı. Belediye başkan yardımcılarımız ve zabıta müdürlüğü ile istişareli çalışmamız için ilk adımları attı. Bu adımlar neticesinde pazarcı esnafımız ve pazar yerleriminiz ile alakalı sorunlarımızı çözmek amaçlı elinden gelen gayreti gösterdi. Bu gayret neticesinde bir çok sorunumuzu çözdük. Tabi ki pazarcı esnafımızın ve pazar yerlerimizin bazı sorunları devam etmek de olsa da önümüzde ki zaman süreci içerisinde tüm sorunları belediyemiz ve pazarcı odamız el ele çözecektir, inancındayım. ” Şener başkan on numara ”

PANDEMİ DÖNEMİNDE BELEDİYE YANIMIZDAYDI

ŞAHİN; Pandemi döneminde Sayın Belediye başkanımızın talimatı ile Başkan yardımcılarımız ve Zabıta müdürümüz Mehmet GÖKKAYA ve tüm zabıta teşkilatımızla pazar yerlerimizde ki hijyen, Maske ve mesafe ile alakalı önemli hususlar da birlikte ve istişareli çalışmalarımız oldu. Süreci çok iyi takip ettik diyebilirim ki Kocaeli’nde en bilinçli ve istişareli çalışma Körfez ilçe de birlik beraberlik içinde çalıştık. Dedi..

windows 10 enterprise lisans satın al
KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.