www.vizyonkenthaber.com

1 2

MHP’Lİ İŞ ADAMI ÖMER ŞAN GİZLİ HAYIRSEVER

MHP’Lİ İŞ ADAMI ÖMER ŞAN GİZLİ HAYIRSEVER
30 Nisan 2020 - 16:56

Körfez ilçe de 40 yıldır ikamet eden ŞAN-TAD İşletmecisi ve MHP Körfez ilçe başkan yardımcısı Ömer ŞAN Kumanya dağıtım rekoru kırdı.

40 Yıldır Körfez ilçe de ŞAN ailesi olarak bilinen, Çevresi tarafından sevilen ve sayılan iş adamlarından, MHP Körfez ilçe başkan yardımcısı Ömer ŞAN Gizli bir hayırsever olarak Körfez ilçe de en çok kumanya dağıtımı yapan iş adamı oldu. Kendisi ve ailesinin hiç bir yerde yaptıkları yardım hakkında bir ifade kullanmaması fakat yakın dostlarının takdire şayan bu davranışı takdir etmesi ile Allah hayrınızı kabul etsin ifadeleri ile karşılık buldu.

HER YIL YAPIYOR..!

İş adamı ÖMER şan ve ŞAN ailesinin her yıl aynı şekilde kumanya yardımında bulunduğu fakat bu yıl Corono virüs sebebiyle kumanya desteklerini 3 katına çıkartarak daha çok aileye ulaşma fikri ile 300 koli ile ardından Ali ÇINAR’ın canlı yayınında da deşifre edilmesini istemediği halde konuşulmasıyla 100 adet daha ilave ederek 400 koli ile yardım kampanyasını sürdürdü. MHP Körfez ilçe başkanı Zeki GÜRSU ve teşkilatı da teşkilatımızdan böyle bir kardeşimizin duyarlı olması bizleride onure etmiştir ifadelerine yer verildi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.