www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖRFEZ GELECEK TE BEKLENEN LİSTE AÇIKLANDI..

KÖRFEZ GELECEK TE BEKLENEN LİSTE AÇIKLANDI..
03 Eylül 2020 - 19:07

GELECEK PARTİSİ KÖRFEZ İLÇE TEŞKİLATI GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YAPTIĞI 1. OLAĞAN İLK KONGRESİNDE ADETA ŞOV YAPARAK MUHTEŞEM BİR YÖNETİMLE KÖRFEZ VE HALKIN KARŞISINA ÇIKMIŞTI GÖREVLENDİRME LİSTESİ DE AÇIKLANDI İŞTE O LİSTE.

Genel Başkanlığını Ahmet DAVUTOĞLU’nun yaptığı ve halkın umudu haline gelen GELECEK Partisi Körfez ilçede de tüm halkın sevdiği ve saydığı bir ilçe başkanıyla yola çıktı. İlk kongrede de kurucu başkan olarak seçilen Ali FIRAT TÜRKER Başkanlığında ilk yönetim kurulu üyeleri de belli oldu. Kongre sonrasında tüm Körfez ilçe’nin kim hangi vazifeyi yapacak merakı da bugün açıklandı. Açıklama öncesinde başkan Ali FIRAT TÜRKER Önemli bir açıklama yaptı. İşte o açıklama.

BİZİM PARTİMİZ DE LİYAKET VAR

TÜRKER; Evet bizim liderimiz ve partimize gönül verenler uzun bir yolculuğa çıktığımızın farkında. Bütün yönetim kurulu arkadaşlarım ve partimize üye olan vatandaşlarımızda sabır ve azimle çalışmalarına başladı. Körfez ilçe de çok şükür iyi bir enerji aldık ve bu enerjiyi mutlaka neticeye götürecek çalışmalarımızla taçlandıracağız.

BİZDE KOLTUK SEVDASI YOK..!

GELECEK Partisi’nin en tepesinden ilçelerine ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza kadar özellikle BEN yok BİZ varız, Koltuk sevdası yada EGO yok hizmet aşkı var. Yönetim kurulu arkadaşlarımda ben bu görevi yapayım, sen şu görevi yap diye bir tepkisi olmadan görevlendirmemizi istişare neticesinde kararlarımızı aldık. Şimdi ve artık çalışma, çalışma, çalışma zamanı Dedi.

İŞTE BEKLENEN O LİSTE

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.