www.vizyonkenthaber.com

1 2

KÖREZ İLÇE AĞRILILAR – KOCAELİ, KÖRFEZ AĞRILILAR DERNEĞİ OLDU..

KÖREZ İLÇE AĞRILILAR – KOCAELİ, KÖRFEZ AĞRILILAR DERNEĞİ OLDU..
10 Kasım 2019 - 21:27

KÖRFEZ İLÇE DE YILLARDIR HEMŞEHRİLERİNE HİZMET VEREN KÖRFEZ İLÇE AĞRILILAR DERNEĞİ OLAĞAN KONGRE İLE BİRLİKTE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ DE YAPARAK – DERNEĞİN İSİMİNİ DE DEĞİŞTİ..

Körfez ilçe de yıllardır Ağrılı Hemşehrilerine hizmet veren Körfez İlçe Ağrılılar Derneği olağan kongre ile yönetim de değişiklik yapmadan bazı hemşehrilerini de yönetime dahil etti ve isim değişikliği de yaptı. Dernek başkanı Nurettin Kaplan ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil YAMAN Konuşma yaptılar.

KAPLAN” BİR YILDA ÇOK İŞ YAPTIK

Körfez ilçe de hiç bir STK’nın yapamadığı işler ve icraatlar yaptık. Tabiki yapılan her işimiz ve icraatımız sadece Körfez değil tüm Kocaeli’ndeki hemşehrilerimiz içindir. Bizim tek bir amacımız var ( HİZMET ) Kimileri yapılan gerçekleri takdir eder, Kimileri de gördüğü halde eleştiri yapar. Takdir edenlere teşekkür eder, eleştiri yapanları da doğru eleştirileri alır diğerleri içinde cevap vermeden doğru bildiğimiz yolda devam ederiz. Bu gün ise yönetimimizden değişiklik yapmadan arklı hizmet alanlarımız için arkadaşlar ilave ettik. Ayrıca Tüzük değişikliğimiz olacak oda derneğimizin ismini değişmek. Derneğimizin yeni ismi ise ( KOCAELİ, KÖRFEZ AĞRILILAR DERNEĞİ ) Olarak hizmet vermeye devam edeceğiz dedi. KAPLAN son olarak bir yılda yaptıkları hizmetleri tek tek anlatarak hemşehrilerini bilgilendirerek sözlerine son verdi.

YAMAN” BENİM İKİ TANE EVİM OLDU..

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Ağrılı Cemil YAMAN Konuşmasında sayın başkanım Nurettin KAPLAN’ı dinledik gerçekten bir yıl gibi bir süreye bu kadar hizmet ve organizasyonu yapmışlar bu ancak takdir edilecek bir durumdur. Ben artık körfez ilçeye geldiğim zaman iki tane evim var demektir, Amaç hizmet ise biz herkesi takdir ederiz diyerek sözlerini noktaladı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.