www.vizyonkenthaber.com

1 2

KARTEPE SANAYİ SİTESİNE KONFORLU ULAŞIM

KARTEPE SANAYİ SİTESİNE KONFORLU ULAŞIM
22 Temmuz 2020 - 16:18

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, belediye ekipleri tarafından Kartepe Sanayi Sitesi’ne giden Alazlı Sokak da yapılan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Sanayi Sitesi’ne giden Alazlı Sokak da yapılan asfalt serim çalışmaları yerinde incelerken, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban’dan bilgi aldı. Belediye Başkanı Kocaman “Alazlı Sokağı da bitirdik. Sanayi sitesine ulaşım daha modern ve konforlu olacak” açıklamasında bulundu.

ALAZLI SOKAK TRAFİĞE AÇILDI

Kartepe Sanayi Sitesi giriş tarafında bulunan Alazlı Sokak, belediye ekipleri tarafından bir süreliğine trafiğe kapatılmıştı. Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İstasyon Mahallesi Alazlı Sokak da uzunluğu 300 metre, genişliği 8 metre olan sokağa 600 ton asfalt serimi çok kısa sürede tamamlanarak yeniden trafiğe açıldı.

HIZIMIZ VE TEMPOMUZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Belediye ekipleri tarafından Alazlı Sokak’ta ki çevre düzenlemeleri, üstyapı ve asfalt serimin tamamlanması ile birlikte yıkama ve temizlik çalışmalarını da yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Sanayi esnafımızın ve misafirlerimizin modern ve konforlu yollardan ulaşım sağlaması için sokağımızda ki üst yapı çalışmalarını çok kısa bir sürede tamamladık. Detaylı temizliği de ekiplerimiz tarafından yapıldı. Trafiğe açıldı. Hayırlı ve uğurlu olsun. Kartepemiz için hızımız ve tempomuz artarak devam edecek” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.