www.vizyonkenthaber.com

1 2

Kandıra Belediyesi çalışıyor

Kandıra Belediyesi çalışıyor
15 Aralık 2020 - 10:39

Belediye park bahçeler ve temizlik işlerine bağlı ekipler, kirlenen yollar ve ana caddeler başta olmak üzere sokak ve mahalle aralarında temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda sokak aralarında kötü görüntüye sebep olan moloz atıklarını da temizliyor.

Yollarda biriken çöpleri temizleyerek ilçeyi temiz bir görünüme kavuşturuyor. Belediye temizlik ekipleri düzenli olarak sokak ve caddeleri süpürerek, yıkayarak ilçenin temiz olması için yoğun gayret gösteriyor.

PARKE ONARIM DEVAM EDİYOR

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin 4 noktasında parke onarım ve bakım işlemlerini sürdürüyor. Akdurak, Orhan ve Cebeci mahallelerinde bozulan kilitli parkeler onarılırken, Şerefsungur, Araman ve Pınardüzü mahallelerinde ise fayans kaplama çalışmaları sürdürülüyor.Safalı, Üğümce ve Kabaağaç mahallelerinde yol açma, genişletme ve onarım çalışmalarının yanı sıra asfalt yamaları yapılıyor. Yol bakım çalışmalarının ilçe genelinde devam edeceğini belirten ekipler yollarda aksama olmaması için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Ekipler, hava şartları uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde diğer mahallelerde de program dahilinde çalışmalarını sürdürecek. 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.