www.vizyonkenthaber.com

1 2

İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Kırılmaz’dan Vali Aksoy’a Ziyaret

İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Kırılmaz’dan Vali Aksoy’a Ziyaret
04 Haziran 2020 - 15:53

5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısı ile İl Çevre Ve Şehircilik Müdürü beraberindeki heyet  ile birlikte  Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısı ile İl Çevre Ve Şehircilik Müdürü beraberindeki heyet  ile birlikte  vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Ahmet Kırılmaz, Vali Hüseyin Aksoy’a  çiçek takdiminin ardından,  çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulunarak kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Hüseyin Aksoy ise ziyarette yaptığı konuşmalarında; Dünya Çevre Gününüz kutlu olsun. Kocaeli Türkiye’nin önemli bir şehri. Türkiye sanayisinin kalbinin attığı bir şehirlerden birisidir. Burada hem üretim yapıp, hem de çevreye duyarlı tesislerin varlığı oldukça önemli.  Kocaeli hem üretim yapıyor, hem de bu anlamda çevreye duyarlı bir üretim anlayışıyla bu çalışmalarını ortaya koyuyor. Gerek on-line izlenen bacalar, gerekse yapılan denetimler Kocaeli’de çevreye duyarlı bir anlayışla üretimin devamı noktasında kararlılığımızı görüyoruz. Bu anlamda emeği geçen Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğündeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

KOCAELİ SIFIR ATIK PROJESİNDE ÖNCÜ KENTLERDEN BİRİ

Kocaeli, Özellikle Sıfır Atık Projesinde öncü kentlerden birisidir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın değerli eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde başlatılmış olan Sıfır Atık Projesinde ilimiz oldukça başarılı. Biz birçok kurumumuzda bunu başlatmanın ötesinde vatandaşımızın da dahil olduğu uygulamalara geçen bir iliz. Belirli siteleri ve vatandaşlarımızın oturduğu belirli apartmanları da çeşitli eğitimler vermek suretiyle bu projeye dahil ettik. Sadece kamu kurumlarımız değil sivil vatandaşında dahil olduğu bir uygulamayı Kocaeli’de hayata geçirmiş olmaktan memnuniyet duymaktayız. Bu çalışmada emeği geçen Çevre Şehircilik İl Müdürlüğümüze, Kocaeli Büyükşehir Belediyemize ve ilgili arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Çevreye duyarlı nesillerin yetişmesi adına da çevre eğitimleri konusunda okullarımızda da birçok önemli faaliyeti  bundan sonrada sürdürmeye devam edeceğiz. Sürdürülebilir bir kalkınma anlayışı içerisinde Kocaeli’de de  çalışmalarımıza devam edeceğiz. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum.” diyen Vali Aksoy, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Ahmet Kırılmaz ve beraberindeki heyetin Dünya Çevre Gününü kutladı ve çalışmalarında başarılar diledi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.