www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAŞKAN KOCAMAN PAZARA ÇIKTI

BAŞKAN KOCAMAN PAZARA ÇIKTI
22 Temmuz 2020 - 13:24

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, İstasyon Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarı’nda esnaf ve hemşehrileriyle bir araya geldi. Esnaf ve hemşehrileriyle sohbet eden Başkan Kocaman, evinin ihtiyaçları için mini bir alış-veriş yaptı.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, İstasyon Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarı’nda esnaf ve hemşehrileriyle bir araya geldi. Esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunan Başkan Kocaman, hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinledi. Belediye Başkanı Kocaman’a belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri de eşlik ettiler.

KAPISI SONUNA KADAR AÇIK BAŞKAN

Salı pazarında alış-veriş yaparken Başkan Kocaman’ı yanlarında gören Kartepeliler, hem şaşırdı hem mutlu oldu. Herkesle selamlaşıp, sohbet eden Başkan Kocaman’a Pazar esnafı ve Kartepeliler yoğun ilgi gösterdi. “Başkanımız sürekli halkın içinde” diyen Kartepeliler; “Biz çok şanslıyız. Başkanımız her zaman güler yüzlü, samimi, çalışkan ve dürüst biri. Pandemi sürecinde de çok yoğun ve başarılı bir mücadele verildi. Kutluyor ve teşekkür ediyoruz. Her zaman yanımızda olduğumuzu hissediyoruz. Kapısı her zaman sonuna kadar açık. Kendisine güveniyoruz” dedi.

HER ANIMIZ KARTEPE İÇİN

 Bu teveccühe layık olmak için çok çalıştıklarını belirten Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Sağolsunlar, hemşehrilerimizin hayır duaları hiç eksik olmuyor. Bu güveni boşa çıkarmamak için sorumluluğumuz büyük, bunun bilincinde olarak her anımızı Kartepemiz için çalışarak harcıyoruz” açıklamasında bulundu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.