www.vizyonkenthaber.com

1 2

BAŞKAN KOCAMAN; ATAEVLER KÖPRÜSÜ TAMAM İNŞALLAH

BAŞKAN KOCAMAN; ATAEVLER KÖPRÜSÜ TAMAM İNŞALLAH
18 Temmuz 2020 - 11:48

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe’nin önemli bağlantı yollarından biri olan Ataevler Mahallesi’nde daha önce yapımına başlanmış köprü inşaatının kaldığı yerden hızla devam ettiğini duyurarak, inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ataevler Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Kocaman, beraberinde belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve Ataevler Mahalle Muhtarı Neslihan Serim ile birlikte Ataevler ile Sarımeşe’yi birbirine bağlayacak, pekçok yerleşim biriminin Kent Meydanı’na ulaşmasını kolaylaştıracak köprülü kavşak inşaatının yerinde inceledi.

KARTEPEMİZE HAYIRLI OLSUN

İnceleme sonrasında açıklama yapan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “AK Parti Milletvekilimiz Sami Çakır ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.Tahir Büyükakın’ın çalışmaları, T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun talimatları ile ‘’Kent Meydanı’’ ana bağlantı yollarından olan Ataevler Köprüsü kaldığı yerden devam ediyor. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

450 METRE UZUNLUĞUNDA

Yaya ve araç geçişinin sağlanacağı köprü 2 şerit halinde 12 metre genişlik, 450 metre uzunluğunda planlanıyor. 8 beton ayak ile 7 açıklı olarak planlanan köprü, tren yolunun üzerinden bağlantıyı sağlayacak. Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Ataevler Mahallesi köprü inşaatı incelemesi sonrasında Mahalle Muhtarı Neslihan Serim ile bir araya gelerek devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.