www.vizyonkenthaber.com

1 2

MHP İZMİT’TEN ESNAFA ÇİÇEKLİ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MHP İZMİT’TEN ESNAFA ÇİÇEKLİ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
01 Haziran 2020 - 10:18

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmit Teşkilatı, normalleşme takvimi kapsamında 1 Haziran itibariyle dükkanlarını açan esnafa çiçek vererek hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi İzmit ilçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve beraberindeki heyet İzmit esnafını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Uzun zamandır COVID-19 önlemleri kapsamında kepenk indirmiş olan ve büyük bir mağduriyet yaşayan İzmit esnafına hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun diyen MHP heyeti esnafa çiçekler de hediye etti.

Yalçınöz’ün heyetinde İzmit Belediyesi’nin çalışkan meclis üyeleri Engin Duymaz ve İlker Kazan ile birlikte İlçe Başkan Yardımcısı Ramazan Eryılmaz yer aldı.

Ziyaretler sonrasında basına kısa bir açıklama yapan Yalçınöz şunları söyledi: “COVID-19 salgını yüzünden en çok mağdur olan kesimlerden biri de ancak dükkanını açabildiği ölçüde kazanç sağlayabilen esnaf kardeşlerimizdir. Bu süreçte büyük bir sabır gösteren ve ciddi bir külfet altına giren İzmitli esnafımızı unutmadık. Onların sıkıntılarını ilk ağızdan duymak istedik. Elimizden gelen her türlü yardım ve desteği esirgemeyeceğimizi bilmelerini istedik. Bundan sonraki günlerde inşallah ülkemizin salgın koşullarının her gün daha iyiye gitmesini ve esnafımızın kayıplarını bir an önce telafi etmesini umuyoruz. Hepsine hayırlı ve bol kazançlar diliyorum ”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.