www.vizyonkenthaber.com

1 2

ZAFER MUTLU AİLECEK SAHADA

ZAFER MUTLU AİLECEK SAHADA
13 Mart 2019 - 8:11

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, seçim çalışmalarına tüm enerjisi ile devam ediyor. Vizyonu, ikili diyaloglarındaki üslubu ve temiz kişiliği ile Başiskele’de takdir gören Mutlu’ya ailesi de tüm fertleri ile destek oluyor. Seçim çalışmalarında eşi ile sık sık hane ziyaretleri yapan Mutlu’ya fırsat buldukça kızları da eşlik ediyor.

PROTOKOL MENSUBU DEĞİL VATANDAŞIM

Eşi ve kızlarıyla kapı taramaları ve aile ziyaretlerinde bulunan Mutlu, “Seçildikten sonra da halkımızla bağımız kopmayacak. Ben ve ailem hiçbir zaman protokol koltuğundan insanlara bakan kişiler olmadık, siyasetin hep içerisinde oldum, meslek hayatımda güzel ve önemli mevkilerde de bulundum ama bu bizi sade bir vatandaş olmaktan uzaklaştırmadı” dedi. Eşi Leyla Mutlu ve kızları ile seçim çalışması yapıp kapı kapı dolaşan Mutlu “Başkan dediğin mütevazı ve halkla iç içe olmalı” diye konuştu.

VATANDAŞ ZAFER MUTLU NEYSE BAŞKAN ZAFER MUTLU O OLACAK

Halkın içerisinde olmaktan, halktan birisi olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Mutlu “Bu güne kadar duyarlı bir vatandaş olarak nasıl yaşadıysam ve ne yapmaya çalıştıysam seçimden sonra da duyarlı bir başkan olarak daha büyük bir titizlikle aynı değerlerimi koruyacağım” dedi. Makam ve mevkiinin insan için bir imtihan olduğunu dile getiren Mutlu “Bize destek veren insanları mahcup etmeyeceğiz, halkımızın, teşkilatımızın desteği ve duası ile en güzel hizmetleri gerçekleştireceğiz. Vatandaş Zafer Mutlu neyse Başkan Zafer Mutlu da o olacak” diye konuştu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.