www.vizyonkenthaber.com

1 2

ZABITA MÜDÜRÜNDEN BAYILTAN DAYAK!

ZABITA MÜDÜRÜNDEN BAYILTAN DAYAK!
22 Aralık 2017 - 11:36

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali emniyet şeridinden geçti diye kızdığı zabıta memuruna herkesin içinde bağırıp dövdü. Şiddete uğrayan memur dayanamadı bayıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali, emniyet şeridinden geçtiği için kızdığı zabıta memurunu, herkesin içinde dövdü. Müdürünün gitmesiyle bayılan memurun dayak yediği anlar ise saniye saniye görüntülendi.

Olay, bir hafta önce Kartal’da meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali, bir zabıta memurunun emniyet şeridini kullandığını görünce yanına çağırdı. Yanına çağırdığı memura bağırmaya başlayan Karali, tokat atıp dövdü. Müdüründen dayak yiyen memur ise “hazır ol”da bekleyip dinledi ve hiç tepki vermedi.

Karali’nin arkadaşını dövdüğünü gören diğer memurların ise olaya tepkisiz kalması dikkat çekti. Daire başkanı bağırarak uzaklaşırken, dayak yiyen zabıta memuru daha fazla dayanamayarak bayıldı. Bayılan zabıtanın yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Zabıta, olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olay bir cep telefonu kamerasına da yansıdı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, zabıta memurunu döven Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali’nin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.