www.vizyonkenthaber.com

1 2

Yeniden Refah: Kongremiz bu pazar

Yeniden Refah: Kongremiz bu pazar
12 Nisan 2019 - 12:33

Yeniden Refah Partisi bugün il binasında yaptığı basın toplantısında 14 Nisan’da Kongre yapacaklarını belirtti.Kongreye ilişkin olarak düzenlenen basın açıklamasında İl Başkanı Mehmet Aras; “Bu bataklıktan bizi ancak Nuh’un Gemi’si kurtarır.” dedi.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı pazar günü Genel Başkan Fatih Erbakan’ın önderliğinde gerçekleştirilecek olan Parti Kongresine ilişkin basın açıklaması düzenledi.İlçe Başkanları’nın da katılım gösterdiği toplantıda sözü alan İl Başkanı Mehmet Aras, “Genel Başkanımız 14 Nisan Pazar günü, Kocaeli’de Partimizin İl Kongresine katılacak. Türkiye’nin kurtuluş reçetesinin nasıl olacağını, ülkemizin borç ve faiz bataklığından nasıl kurtulacağını Kocaeli halkımıza bizzat anlatacaktır. Kongrede yine tek liste olacak tüm teşkilatlarımızla orada olacağız. 14 Nisan Pazar günü, Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda saat 15.00’te gerçekleştirilecek olan kongremize tüm halkımızı bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

ARAS; “HANİ SEÇİM ÖNCESİ HERKES EYT’LİLERE SAHİP ÇIKIYORDU”

Gündeme ve seçim sonrası süreçte yaşananlara değinen Aras; “Ülke bataklık içinde desek az ama ihale yine bize,vatandaşa kalacak. Bu iktidarın sonu geldi. Gemi batıyor gemiyi terk ediyorlar. Geminin kaptanı da geminin güvertesinde yalnız kaldı. Yine ustalara kalacak bu gemi. Yani bize kalacak. Bizde iktidar partilerinin hocalarıyız. Tek kurtuluş Erbakan gemilerine yani Nuh’un gemilerine binmeleri. Seçim öncesi herkes EYT’lilere sahip çıkıyordu. Biz size yardım ederiz diyorlardı. Fakat seçim bitti. Herkes EYT’lileri unuttu. Bizim parti programımızda var. Bu sorunu sadece biz halledebiliriz. 13 cumhurbaşkanınız adını zor sayar insanlar. Ama Erbakan’ın adını dağdaki çoban bile biliyor.” diyerek açıklamalarını tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.