www.vizyonkenthaber.com

1 2

‘Yemin ettik İzmit’i zillet ittifakına bırakmayacağız’

‘Yemin ettik İzmit’i zillet ittifakına bırakmayacağız’
13 Mart 2019 - 15:08

Yürüyüş Yolu üzerinde bulunan Cumhur İttifakı Standının açılışında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Biz yemin ettik, zillet ittifakına İzmit’i bırakmayacağız” dedi.” dedi.

Açılışa Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın ÜNLÜ, Mhp İl Başkanlık Divanı, Mhp İzmit İlçe Başkanı Ahmet YALÇINÖZ, Mhp İzmit İlçe Teşkilatı, Mhp Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin KANTAR, İzmit İlçe Kadın Kolları ile çok sayıda partili katılım sağladı.

MHP İl Teşkilatı tarafından Yürüyüş Yolu üzerinde Cumhur İttifakı Standı açılışında konuşma yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Biz Zillet İttifakı’na İzmit’i bırakmamak adına elimizden ne geliyorsa yapacağız.” diye konuştu.

İPSİZ SAPSIZ PARTİLERİN BÖYLE BİR STANDI YOKTUR

Ünlü sözlerine “MHP Kocaeli Teşkilatları Cumhur İttifakı’nın ruhuna inanan bir mantıkla siyaset yapmaya devam ediyor. Seçime 17-18 günün kaldığı bu günlerde Milliyetçi Hareket Partisinden başka hiçbir siyasi partide olmayan bu standıdır bu. Ne CHP’de, ne ipsiz de ne sapsız da yoktur böyle bir stant. Bu inanmışlığın standıdır. Bugün bir siyasi parti il başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve sayın liderimiz Devlet Bahçeli’nin yeleğini giyip, broşürünü dağıtıyorsa bu bir inanmışlığın göstergesidir.” şeklinde devam etti.

İNANDIK BAŞARACAĞIZ

Ünlü son olarak; “Biz yemin ettik zillet İttifakı’na İzmit’i bırakmayacağız, bırakmamak için elimizden ne geliyorsa tüm ülkücüler gereğini yapacaktır. İnandık başaracağız. MHP’nin oyları üzerinden kimse hesap kitap yapmasın. Ülkücünün yeri MHP’dir. MHP’nin yeri de Cumhur İttifakı’dır. Adayımız İzmit’te Sibel Gönül, Büyükşehirde Tahir Büyükakın’dır herkese duyurulur” ifadelerini kullandı.

HABER: YASEMİN KAYA
KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.