www.vizyonkenthaber.com

1 2

YARIMCALILAR DERNEĞİ ŞİMDİDEN UYARDI VE TALEP ETTİ..

YARIMCALILAR DERNEĞİ ŞİMDİDEN UYARDI VE TALEP ETTİ..
16 Ocak 2021 - 14:44

KÖRFEZ İLÇE YARIMCALILAR DERNEĞİ ADINA BAŞKAN ATAKAN YAVUZ KAYMAKAM, BELEDİYE BAŞKANI, TÜM ODALAR VE SİYASİLERDEN TALEP ETTİ.

Bu gelişmeler ile birlikte kentselleşme büyümüş,İstihdam oranı fazlasıyla artmıştır. Bu bilinç,gözlem ve anlayışla yapılmış Ve yapılacak yatırımların ilçemizde ve Yarımcamızda yaşayan,suyunu içen,ekmeğini yiyen,Hayatını idare ettirmeye çalışan farklı kültürlerden,yüzlerce iş bulamayan ( Liman kenti ve Sanayi Şehri olan Yarımcamızda bu ayıp hepimizin ) gençlerimizin öncelik sahibi olması gerektiği kanaatindeyiz.

YARIMCALILAR DERNEGİ BASIN AÇIKLAMASI Uzun zamandır kamuoyunu meşgul eden,Dernek yönetimimizinde yakında takip ettiği Rota Liman sahasının Büyümesi,yeni yapılacak olan Oyak Limanı ve Dubai port Limanı hakkındaki Düşüncelerimiz Aşağıdaki gibidir. Yarımcalılar Dernegi olarak tabiata Ve doğaya saygılı atılacak her adımı Ve yapılacak her yatırımı destekliyoruz.Bir Zamanlar bağlık,bahçelik olan Ve kirazıyla meşhurlaşmış, Yarımcamız gelişmekte olan dünya düzenine cevap vermiş ve sahip olduğu coğrafik pozisyonu sebebiyle Liman kenti ve Sanayi şehri olmuştur.İlcemizde yapılmış yatırımlar bunun en büyük kanıtıdır. Bu gelişmeler ile birlikte kentselleşme büyümüş, İstihdam oranı fazlasıyla artmıştır. Bu bilinç,gözlem ve anlayışla yapılmış Ve yapılacak yatırımların ilçemizde ve Yarımcamızda yaşayan,suyunu içen,ekmeğini yiyen,Hayatını idare ettirmeye çalışan farklı kültürlerden,yüzlerce iş bulamayan ( Liman kenti ve Sanayi Şehri olan Yarımcamızda bu ayıp hepimizin ) gençlerimizin öncelik sahibi olması gerektiği kanaatindeyiz. Çevre ve civar il ve ilçelerden taşımacılık kültürüyle yaşadığımız şehire dışarıdan istihdam sağlanmasını uygun bulmuyoruz.Bu vesayet ve anlayış sisteminin kalkmasını Ve bu zihniyetin kaldırılmasını istiyoruz. Bu konuda ilçemizin değerlerinden,Kanaat önderlerinden başlıca; Sayın Kaymakamımızdan,Sayın Belediye Başkanımızdan,Sayın Ticaret odası Başkanımızdan,Tüm siyasi parti Başkanları ve yöneticilerinden,ilçemizde bulunan sivil toplum kuruluşları,Dernek Başkanları ve yönetimlerinden ilçemizde yaşayan,gecesini gündüzüne katıp iş arayan gençlerimize Sanayi şehri ve Liman kenti olan şehrimizde istihdam sağlayıp iş sahibi olmalarını hususunda gerekli yaptırım Ve desteği vermelerini Saygılarımızla Arz ve Talep ediyoruz.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.