www.vizyonkenthaber.com

1 2

YARIM ASIRLIK ÇINARLAR!!

YARIM ASIRLIK ÇINARLAR!!
01 Aralık 2017 - 21:18

 

Körfez ilçe de 50 yıl içinde kimler geldi kimler geçti der gibi yıllara meydan okuyan esnaflarda var. İşte onlardan dört esnafımız gazetemize özel poz verdiler.

 

Körfez ilçe de yıllardır esnaflık yapan 4 yiğit adam birlikte ağadere caddesinde gazetemize özel poz verdi. Eski günleri birlikte yad ettik. Ağadere caddesi, Tuğrul caddesi ve Tütünçiftlik esnaflarının yıllardır süre gelen dostluklarından, sıkıntılarından ve güzel günlerinden konuştular.

YARIM ASIRLIK ÇINARLAR!!

ÖZÇELİK MAĞAZASI’’ Körfez ilçenin en eski ve en köklü esnafları arasında Ahmet ÖZÇELİK başta geliyor. Tam 50 yıla yakın aynı yerde ve aynı caddede kimleri giydirdi kim bilir. Ahmet Özçelik, dürüst esnaflık kariyeri ile kıdemli esnaf olarak duruşunu devam ettiriyor.

TADIM PASTANESİ’’ Körfez ilçenin yine en eski pastanesi olarak tadımın tadını Recep DERE abimiz tattırmaya devam ediyor. Ortalama 35 yıldır düşünürsek kim bilir kimlerin düğünlerine yaş pasta yaptı, evinizdeki misafirlerinize pastalar- kurabiyeler yaparak hizmet verdi. Tadım aynı yerinde ve leziz tadıyla doyumsuz.

FOTO SHOP’’ Körfez ilçede en eski fotolarından biri Muhammet ŞAHİN abimiz de ne flaşlar patlatmış, ne vesikalıklar çekmiştir. Ortalama 25 yıla yakındır Körfez ilçede binlerce kişinin düğün töreni ve özel eğlencelerinin en özel anlarını yakalayarak anılar hazinenize yerleştirdi. Foto shop ağadere caddesinde aynı yerinde kaliteli flaşlarını patlatmaya devam ediyor.

FEZA ELEKTRONİK’’ Evimizin her köşesinde onun elektronik eşyalarını kullanıyoruz. Faruk YÜCE abimiz de ortalama 25 yıldır beyaz saray pasajının ilk yapıldığı zamanlardan beri Körfez’in elektronik eşyası ihtiyacıyla hizmet vermeye devam ediyor, Körfez ilçenin bir çok evinin çatısında onun kurduğu uydu antenleri ve küçük elektrikli ev aletlerini kullanıyoruz. Feza Elektronik yine aynı yerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Bu haberimizde dostluklara, samimiyete ve bütün esnaflarımıza örnek olsun.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.