www.vizyonkenthaber.com

1 2

VEDAT İNCE YÖNETMEN KOLTUĞUNA OTURDUĞU ‘BENİM ADIM OSMAN’ FİLMİNİN GALASINDA

VEDAT İNCE YÖNETMEN KOLTUĞUNA OTURDUĞU ‘BENİM ADIM OSMAN’ FİLMİNİN GALASINDA
09 Ağustos 2018 - 15:05

Bir çok başarılı projeye imza atan genç yönetmen Vedat İnce’nin,’Benim adım Osman ‘filminin yönetmenlerinden biri olarak bir kez daha isminden söz ettirmeyi başardığı filmin galası bugün gerçekleştirildi.

Kocaeli’nin yetiştirdiği genç, dinamik isimlerinden biri olan, bir çok başarılı projeye imza atan genç yönetmen Vedat İnce,’Benim adım Osman ‘filminin yönetmenlerinden biri olarak bir kez daha isminden söz ettirmeyi başardı.
Çılgın Sedat’ın, hem yapımcılığını üstlendiği ,hemde filmin başrol oyuncusu olarak kameralar karşısına geçtiği aynı zamanda  Vedat İnce’nin de yönetmen koltuğuna oturduğu ‘Benim adım Osman‘ filminin galası bugün gerçekleştirildi.
17 AĞUSTOS’DA SİNEMALARDA
30’a yakın ünlü ismi buluşturan filmde başrolleri; Çılgın Sedat, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan paylaşıyor. Üçlüye, Cengiz Kurtoğlu,Yıldız Tilbe, Deniz Oral, Songül Karlı, Latif Doğan, Ertem Şener, Nur Ertürk, Yudum, Tayfun Sav, Çiğdem Tunç, Yalçın Özden, Hakan Hatipoğlu,Selahattin Taşdöğen, Sema Aras,Murat Övüç, Selin Köktener ve Kayhan Yıldızoğlu gibi birbirinden ünlü isimler eşlik ediyor.

Başarılı yönetmen İnce; ‘Benim Adım Osman film Galamızı gerçekleştirdik, emeği geçen herkese teşekkürler. 17 ağustos’da sinemalarda film sizlere emanet artık‘ dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.