www.vizyonkenthaber.com

1 2

VEDA İNCE YİNE GURURUMUZ OLDU!

VEDA İNCE YİNE GURURUMUZ OLDU!
08 Ağustos 2018 - 17:18

 Kocaeli’mizin yetiştirdiği değerlerden biri olan ve isminden ve başarılarından her zaman söz ettiren Vedat İnce,’Benim adım Osman ‘filminin yönetmenlerinden biri oldu.

Kocaeli’mizin yetiştirdiği genç, dinamik ve başarılı isimlerinden biri olan, yıllardır film ve klip sektöründe birçok projeye imza atan Kocaeli’nin  gururu Vedat İnce, bu hafta içinde seyircisiyle buluşacak olan ‘Benim Adım Osman‘filminin yönetmenlerinden biri olarak Kocaeli için büyük bir gurur kaynağı oldu.
Diğer yandan sanatçı kişiliği , Survivor’da göstermiş olduğu performanslarla gündeme oturan, çevresi ve sanat dünyası tarafından sevilen- sayılan Çılgın Sedat olarak tanınan Sedat Kapurtu, muhteşem bir komedi filmine imza attı.
Siya film şirketinin sahibi olan Çılgın Sedat, ‘Benim adım Osman‘ filminin hem yapımcılığını üstlenerek hemde filmin başrol oyuncusu olarak kameralar karşısına geçti.
Benim adım Osman’ filminin birçok senaryosunun Kocaeli’nde çekilmesi ve aynı zamanda yıllardır klip ve film sektöründe boy gösteren,kamuoyunun yakından tanıdığı başarılı yönetmen Vedat İnce’nin de, filmde yönetmen koltuklarından  birine oturması Kocaeli için büyük bir gurur oldu.
KOCAELİ’DEN BÜYÜK BEKLENTİ
17 Ağustos‘ta sinemaseverlerle buluşacak olan filmde adeta yıldızlar geçidi yaşanacak. Hem güldüren ,hem ağlatan filmin hikayesi Çılgın Sedat’a ait. Kekeme olan Osman’ın hayatının anlatıldığı filmin büyük bir kısmı Kocaeli’nde geçiyor. Kocaeli için gurur verici olan ‘Benim adım Osman’filmi için tüm Türkiye’de ve özellikle Kocaeli’nde çok büyük bir beklenti var.
YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞATACAK!
30’a yakın ünlü ismi buluşturan filmde başrolleri; Çılgın Sedat, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan paylaşıyor. Üçlüye, Cengiz Kurtoğlu,Yıldız Tilbe, Deniz Oral, Songül Karlı, Latif Doğan, Ertem Şener, Nur Ertürk, Yudum, Tayfun Sav, Çiğdem Tunç, Yalçın Özden, Hakan Hatipoğlu,Selahattin Taşdöğen, Sema Aras,Murat Övüç, Selin Köktener ve Kayhan Yıldızoğlu gibi birbirinden ünlü isimler eşlik ediyor.
KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.