www.vizyonkenthaber.com

1 2

VATANDAŞIN İSYANI “BELDE GARAJINA ACİL ÜST GEÇİT YAPILSIN!

VATANDAŞIN İSYANI “BELDE GARAJINA ACİL ÜST GEÇİT YAPILSIN!
25 Ocak 2019 - 16:42

Kocaeli Körfez Belde Garajı yolunda üst geçit olmadığı için bugüne kadar sayısız kaza yaşandı halen de yaşanmakta. En son geçen aylarda yaşanan tır kazasında bir vatandaş hayatını kaybetmişti. Daha önceki yıllarda ise benzer ölüm ve ağır yaralanma haberlerine tanık olduk.

“KORKUDAN O YOLDA KARŞIDAN KARŞIYA GEÇMİYORUM”

Vatandaş Ferhat Çelik; “Ben yıllarca bu yolda sayısız kazaya şahit oldum, tedbirsizlik yüzünden insanlar öldü ölüyor. Artık buna bir çare bulunsun ve üst geçit yapılsın.”

“YETER ARTIK BUNA BİR ÇÖZÜM BULUNSUN”

Civardaki nakliye şirketlerinden birinde çalışan şoför Birkan CAN; “Artık buna bir çare bulunsun. Bir üst geçite yapılacak masraf bir insanın hayatını kaybetmesinden daha mı değerli! Ki onlarca insan hayatını kaybetti burada ve halen de bu böyle devam ediyor. Buna bir dur desinler! Oy vermeye gelince hepsi oy istiyor ama başa geçince de icraat yok!

NAKLİYECİ AHMET KAYA; ÜST GEÇİT YAPILMASI İÇİN DAHA KAÇ KİŞİNİN ÖLMESİ GEREK!

Şoförler araçlarını Körfez Belde Garajı’na park ettiği zaman yolun karşısına geçmek zorunda kalıyorlar. Çünkü tekrardan talepleri Tüpraş’tan okunduğu için mecburen karşıda beklemek zorundalar. Tüpraş’ın satış noktası da yolun karşısında,oraya taleplerini veriyorlar isimleri okununca Belde Garajı’nın tırını alıp Tüpraş’a doluma gidiyorlar.Ayrıca temel ihtiyaçlarını karşılamak için de yine karşıya geçmeleri gerek.Bu yolda üst geçit yok ve insanların can güvenlikleri yok.Yani bu durumda işlerine tekrar dönenene kadar ya kahvehanede ya da lokantada zaman geçiriyorlar.Karşıdan karşıya geçmek için üst geçit yok.Gerek şoförler gerek diğer tüm vatandaşlar için bu durum ciddi bir sorun.İnsanlar yok yere ölüyor.Ve şimdiye kadar sayısız insan öldü halen de ölüyor.Buraya derhal üst geçit yapılması gerek.Kimsenin can güvenliği yok! Yetkililer artık sesimizi duysun!

ALİ ÇİNAR

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.