www.vizyonkenthaber.com

1 2

VATAN PARTİSİ ADAYLARINI AÇIKLADI

VATAN PARTİSİ ADAYLARINI AÇIKLADI
13 Mart 2019 - 15:49

Vatan Partisi bugün düzenlediği basın toplantısıyla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nı ve beş ilçeden belirlediği adaylarını tanıttı.

Parti İl Binası’nda yapılan toplantıda açıklamalar yapan İl Başkanı Salih Vedat Olguntürk, “Ülkemizde ekonomik sorunların had safhada ve biz böyle bir dönemde yerel seçimlere gidiyoruz. Seçime 19 gün var ve akaryakıta yapılan zam ekonomik çöküntünün en somut kanıtı olarak karşımıza çıkıyor. Ekonomik kalkınmanın birinci koşulu üretim ekonomisidir. Ve bu Vatan Partisi’nin programının birinci koşuludur. Üretim konusu yerel yönetimlerle başlar.” dedi.

ÜRETİRSEK DIŞA BAĞIMLILIKTAN KURTULURUZ

Olguntürk açıklamalarına; “Bugün yerel yönetimlerin başında bulunan sistemde partilerin yaptığı, halkımızın gözünü boyamak ve kaynakları kendi çıkarları için kullanmaktan başka bir şey değildir. Üretirsek kazanırız, üretirsek dışa bağımlılıktan kurtuluruz. Milletçe ekonomik bağımsızlığımıza kavuşuruz. Vatan Partisi tüm ülkemizde yerel yönetimlere sahiptir. Ancak yurt genelinde Vatan Partisi’ne karşı bir sansür uygulanmaktadır. Bu seçimlerde milletimizin önünde sanki yalnızca iki seçenek varmış gibi gösterilmeye çalışılmaktadır. Üçüncü ve gerçek seçenek Vatan Partisi’dir” şeklinde devam etikten sonra adaylarının özgeçmişleri hakkında bilgiler vererek açıklamalarını tamamladı.

İŞTE ADAYLAR

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Şahin kimdir?

1983 Kırıkkale doğumlu olan Ahmet Şahin evli ve 1 çocuk babası.15 yıldır Kocaeli’de ikamet ediyor. Kara Harp Okulu’ndan ve İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun. Partide daha önce herhangi bir görevde bulunmayan Şahin;  Merkez karar kurulu üyesi ve İhracat danışmanı.

İzmit Belediye Başkan Adayı Gökhan Onater kimdir?

Gökhan Onater 1972 İstanbul Doğumlu. 26 yıldır İzmit’te ikamet ediyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun . Mali Müşavirlik yapan Onater,parti içinde çeşitli görevlerde üstlenmiştir.

Gölcük Belediye Başkan Adayı Yusuf Erkan kimdir?

1981 Ankara doğumlu,evli ve 1 çocuk babası olan Erkan 10 senedir Gölcük’te yaşıyor. Partide daha önce bir görevde bulunmayan,Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan SPK Lisanslı Değerleme Uzmanı.

Körfez Belediye Başkan Adayı Ahmet Ereğli kimdir?

1967 Konya, Ereğli doğumlu olan Ahmet Ereğli bekar ve 7 yıldır Körfez’de ikamet ediyor. İzmit Endüstir Meslek Lisesi mezunu. Elektronik sektöründen emekli olan Ereğli,İl yönetim kurulunda görev yaptı.

Gebze Belediye Başkan Adayı Orhan Kadıoğlu Kimdir?

 1954 Giresun doğumlu. Konya Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu. Vatan Partisi İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Kocaeli Mimarlar Odası Yönetim Kurulu üyeliği ve denetim kurulu üyeliğinde bulundu. Emekli. 3 çocuk babası.

Darıca Belediye Başkan Adayı Erol Çetin kimdir?

Evli 2 çocuk babası. Technical Üniversitesi Sofia’da mezun oldu. Cofle’de işçi olarak çalışıyor. Gebze ilçe yöneticiliği yaptı.

HABER:YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.