www.vizyonkenthaber.com

1 2

VAPURDAN TRAMWAYA ÜCRETSİZ AKTARMA

VAPURDAN TRAMWAYA ÜCRETSİZ AKTARMA
10 Mart 2019 - 19:16

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı’nca yapılan projeler arasına bir yeni proje daha eklendi.Tamamlanan projeye göre vatandaşlar artık vapurdan tramwaya ücretsiz geçiş sağlayabilecek.

ÜCRETSİZ AKTARMALAR BAŞLADI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin imza attığı bir yenilik daha hayata geçti.”Vapurdan Tramwaya Ücretsiz Aktarma” sloganı ile hayata geçirilen projede yolcu vapuru ve yolcu motoru kullanarak İzmit merkeze gelen vatandaşlar bundan sonra İzmit merkezden tramwaya ücretsiz aktarmalı binebilecek.

UYGULAMA İNDİRİMLİ KARTLARDA DA GEÇERLİ

İzmit Vapur İskelesi’nde inen vatandaşlar,iki saatlik zaman dilimi içerisinde,Fevziye Camii Tramway Noktası’nda hiçbir ücret ödemeden tramwaydan faydalanabilecek.

İzmit’ten yolcu vapuru ve yolcu motoruna binmek isteyen vatandaşlar ise tramwaydan sonraki iki saat içerisinde,tramway kullandıkları takdirde tramwaya ödedikleri 1,75 tl’lik ücrete ilave olarak 1,55 tl’lik bir ödeme yaptıktan sonra belirlenmiş olan 3,30 tl’lik tutarı bu şekilde tamamlayarak vapur seferinden indirimli faydalanabilecekler.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.