www.vizyonkenthaber.com

1 2

Vali Aksoy’dan Dünya Çevre Günü mesajı

Vali Aksoy’dan Dünya Çevre Günü mesajı
03 Haziran 2019 - 12:22

Vali Hüseyin Aksoy 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle değerlendirmelerde bulunarak bir mesaj yayınladı.Vali Aksoy mesajında; “Herkes sağlıklı ve dengeli bir doğada yaşamak hakkına sahiptir. Hedefimiz ülkemizi ve ilimizi yaşanabilir çevre anlayışı içerisinde geleceğe taşımaktır. ” ifadelerini kullandı.

“DUYARLI NESİL İÇİN ÇEVRE BİLİNCİ ŞART”

Duyarlı nesiller için çevre bilincinin oluşturulmasına dikkat çeken Vali Hüseyin Aksoy açıklamasında; “Cennet ülkemizin en güzel köşelerinden biri olan ve yoğun sanayileşmenin bulunduğu ilimizde, çevrenin korunması, çevre kirliliğinin önlenmesi, oluşan kirliliğin giderilmesi, doğal kaynakların ve zenginliklerin muhafazası ve kamuoyunda çevre bilincinin oluşması için kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği halinde çalışmalara devam edilmektedir.
Cennet ülkemizin en güzel köşelerinden biri olan ve yoğun sanayileşmenin bulunduğu ilimizde de, çevrenin korunması, çevre kirliliğinin önlenmesi, oluşan kirliliğin giderilmesi, doğal kaynakların ve zenginliklerin muhafazası ve kamuoyunda çevre bilincinin oluşması için kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği halinde çalışmalara devam edilmektedir. ” ifadelerine yer verdi.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.