www.vizyonkenthaber.com

1 2

Vali Aksoy’dan Anneler Günü mesajı

Vali Aksoy’dan Anneler Günü mesajı
10 Mayıs 2019 - 11:53

Vali Hüseyin Aksoy 12 Mayıs Anneler Günü’ne özel olarak bir mesaj yayınladı.Annelerin değerinin paha biçilemez olduğunu vurgulayan Aksoy; “Anneler hayat dediğimiz engebeli yolda en önemli ışığımız.” ifadelerini kullandı.

“ANNE HAYATIN BİTMEZ TÜKENMEZ MUTLULUĞUDUR”

Aksoy sözlerini; “Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez. Bizim için annelerin mutluluğu, annelerin huzuru ve yüzlerinin gülmesi her şeyin üzerindedir.Hayata dair her şeyin ilk öğreticisi ve çocukların ilk yol göstericisi olan annelerimizi, bu anlamlı günde mutlu etmek, nefes aldığımız her gün merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak ve gurur duyacakları evlatlar olarak emeklerinin boşa gitmediğini göstermek hepimizin görevidir.Anne, hayatın bitmez, tükenmez mutluluğudur.” şeklinde sürdürdü.

Aksoy açıklamasında son olarak; “Bu duygu ve düşüncelerle; nice emeklerle yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren tüm şehit annelerinin acılarını yürekten paylaşıyor, bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Başımızın tacı annelerimizden hayatta olmayanlara Allah’tan rahmet, hayatta olan annelerimize ise sağlık ve uzun ömürler diliyor, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.