www.vizyonkenthaber.com

1 2

Üzülmez’den 24 Haziran Mesajı

Üzülmez’den 24 Haziran Mesajı
25 Haziran 2018 - 17:14

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27’nci dönem Milletvekilliği seçimleri hakkında yazılı mesaj yayınladı.

Alnımızın akıyla bir seçimi daha geride bıraktık.

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşen seçimlerde halkımız, demokratik hakkını en güzel şekilde kullanmış bulunmaktadır.

Tüm seçimlerde rekor oylarla destek veren Kartepe’de, bu kutsal davanın neferleri olarak bu seçimde de aynı heyecanı, aynı azim ve kararlılıkla sürdürdük.

Ve bir kez daha milletimizin iradesi, dünya mazlumlarının umudu, dünya lideri; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, hep birlikte, omuz omuza vererek 2023-2053-2071 hedeflerine emin adımlarla ulaşma yönünde tecelli etti.

Halkımızın Ak Parti’mize ve bize olan güvenine layık olmak için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Destek ve teveccühlerini esirgemeyen gönüldaşlarımız başta olmak üzere tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum.

Seçim sonuçlarının hem ülkemiz hem de hepimizin ortak değeri olan Kartepemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim. ‘’Vakit Türkiye Vakti”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.