www.vizyonkenthaber.com

1 2

Üzülmez’den 10 Kasım Mesajı

Üzülmez’den 10 Kasım Mesajı
09 Kasım 2017 - 9:21

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79’ncu yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

“Aziz Milletimizin Anadolu topraklarından silinmek istenildiği bir dönemde başlattığı Kurtuluş Savaşı’nı ’Milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır’ diyerek zaferle sonuçlandıran, Millet iradesine dayalı çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 79’ncu yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Milli irade direnişini ve dik duruşunu o yıllarda “Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızda ki asil kanda mevcuttur” diyerek hayata geçiren, tarih sayfalarına altın harflerle yazılan zaferleri ve Türkün mücadele gücünü, cesaretini dünyaya ispatlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yaktığı meşaleyi gururla ve devlet ciddiyetiyle taşımaya devam ediyoruz.

Bilindiği gibi hükümetimiz son 16 yılda her alanda hayata geçirdiği kapsamlı reformlarla, devleti milletle kucaklaştıran politikalarıyla, bunu en iyi biçimde ispatlamıştır. Kahraman milletimiz de, 15 Temmuz ihaneti karşısında sergilediği asil direnişle, ülkemizin bu kazanımlarını canı pahasına muhafaza edeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, Türkiye’nin istikrar ve güven içinde büyümesi, demokrasimizin standartlarının yükselmesi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “en büyük eserim” dediği Cumhuriyetimizin güçlenmesi için yılmadan, yorulmadan çalışmayı geçmişimize ve geleceğimize borç bilerek sürdüreceğiz.

Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve vatan toprağına hizmet eden tüm ecdadımızı saygıyla yad ediyorum.

Ruhları şad olsun.”

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.