www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÜSTAD GAZETECİ ERANİL’DEN ŞAKA GİBİ HABER!!

ÜSTAD GAZETECİ ERANİL’DEN ŞAKA GİBİ HABER!!
06 Aralık 2017 - 8:03

Sadece Körfez ilçe de değil, bir çok ulusal basında da görev yapan yılların basın emekçisinden şaka gibi İsmail BARAN haberi !

Kocaeli genelinde tam 10 yıldır belediye başkanlarını davet etmeden önce iş yeri sahipleri ruhsat alır ve açılış yapar. Belediye başkanı mutlaka açılışıma gelsin diyenler için geçerli bu durum.

Körfez eski belediye başkanı Yunus PEHLİVAN da ruhsatı olmayan iş yeri açılışlarına asla teşrif etmezdi. Şimdi Duayen gazeteci Mustafa ERANİL kardeşimin yapmış olduğu gaf dolu ve şaka gibi haberine gelelim.

HABERİN SONUNDAKİ HALKIN TAKDİRİNİ KAZANIYOR İFADESİNE ÖZELLİKLE DİKKAT EDELİM 🙂

Ayrıca iddia ediyorum İsmail BARAN’ı arayın deyin ki bu belediye başkanlık anlayışı sadece sizde mi var,hayır diyecek. Kaç yıldır var diye sorun 10 yıldır diyecek. Mustafa bey sizi ve Baran’ı bende takdir ettim. 

 

İŞTE ERANİL’İN YAZDIĞI HABER

Körfez Belediye Başkanı  İsmail Baran, ruhsat almadan iş yeri açılışı bulunan müesseselerin açılışına katılmıyor. Kendisini, ‘Açılışımız var, buyurun’ diye davet eden vatandaşlara, ‘Ruhsatınız var mı?’ diye soruyor. Şayet ruhsatı yoksa, iş yerinin açılışına gitmiyor. Baran’ın bu davranışı, duyarlı vatandaşların takdirini kazanıyor.

www.bizimgazete.com.tr HABER SİLİNMEDEN OKUYUN 🙂

ALKIIIIŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:)

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.