www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÜNLÜ,’KOCAELİ’NİN EN DİNAMİK EN GENÇ LİSTESİ ‘

ÜNLÜ,’KOCAELİ’NİN EN DİNAMİK EN GENÇ LİSTESİ ‘
18 Mayıs 2018 - 11:06

MHP Kocaeli milletvekili aday listesini değerlendiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP Kocaeli aday listesi, Kocaeli’nin en dinamik, en genç listesidir” dedi.

24 Haziran seçimlerinde MHP Kocaeli’nden 13 kişilik milletvekili aday listeleri açıklandı. MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü liste hakkında yaptığı ilk değerlendirmede sahada genç ve dinamik adaylarımızla Kocaeli’nde ayak basmadık yer bırakmayacaklarını söyledi.

BÜTÜN ADAY ADAYLARIMIZ KIYMETLİ

Kocaeli’nden cesur bir çıkışla adaylık için başvuran bütün isimlerin kıymetli ve değerli olduğunu ifade eden MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Beklediğimiz bir liste açıklandı. Daha öncesinde Sayın Genel Başkanımız kadın aday ve gençlere önem vereceğini söylemişti. Bugün Kocaeli’nde listesinde genç arkadaşlarımız ve kadın adaylarımız bu hareketin geleceğinin güvencesi olacaklarını gösterdiler” dedi.

13 VEKİLİN 13’ÜNE SAHADA TALİP OLACAĞIZ

“Biz sözde değil 13 milletvekilinin 13’üne sahada var olarak çalışacağız. Listemizde genç arkadaşlarımız bu davanın ne kadar dinamik ve heyecan uyandıra bir hareket olduğunu gösteriyor. Özellikle kadın siyasetçilerin önünü açan bir liste hazırlandığı çok açık. O yüzde 24 Haziran seçimlerinde gençlerden ve kadınlardan yoğun destek bekliyoruz”

ERKAN AZERİ 14’ÜNCÜ SIRA ADAYIMIZ

Listede yer almayana ama merak edilen isim MHP MYK Üyesi Erkan Azeri hakkında değerlendirmelerde bulunan MHP İl Başkanı Ünlü, “Sayın Erkan Azeri, MYK üyemiz kendisi hareketimizin önemli isimlerindendir. Biz de lider ne derse odur. Kocaeli için en iddialı listenin Allah’ım bizi mahcup etmesin. Sayın Erkan Azeri 14’üncü sıra bense ” ifadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.