www.vizyonkenthaber.com

1 2

Ünlü; “Zillet İttifakı’nın uydurmaları gerçeği yansıtmıyor”

Ünlü; “Zillet İttifakı’nın uydurmaları gerçeği yansıtmıyor”
20 Mart 2019 - 10:09

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü il binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında, Cumhurbaşkanının mitinginde MHP’nin yer almadığı söylemlerine cevap verdi. Ünlü, “Zillet İttifakı’nın daltonlarının uydurduğu MHP’nin hiçbir üyesi mitingde yoktu demesi gerçeği yansıtmamaktadır. Asıl yarın ki mitingde gelenlerin kaçı İYİ Partili göreceğiz.” dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü bugün il binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında Türk milletinin Nevruz’unu kutlarken gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

24 MART’TA YENİKAPIDAYIZ

MHP İl Başkanı Ünlü seçim gününe kadar çalışmalarının devam ettiğini vurgulayarak, “MHP olarak 31 Mart akşamına kadar çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde farklı ilçelerde seçim merkezlerini açacağız. Programlarımızın ardından 24 Mart Pazar günü liderimiz Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın beraber düzenleyeceği İstanbul Yenikapı mitingine giderek destek olacağız” dedi.

“ERDOĞAN’IN MİTİNGİNE TAM KADRO KATILDIK”

Açıklamalarına dün gerçekleşen miting ile ilgili devam eden Ünlü, “Biz Kocaeli MHP teşkilatı olarak dün ilimizde gerçekleşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine tam kadro olarak katıldık. Milletvekilimiz Saffet Sancaklı Kars’ta seçim çalışmaları sürdürdüğü için katılamadı. Cumhurbaşkanının gelmesi seçmen üzerinde ciddi bir fark yaptı. Dün yaptığı konuşması ve Dilovası Otoban girişinin kaldırılacağını belirtmesi Kocaeli halkını mutlu etti. Dün gördük ki AK Parti hükümeti Kocaeli’ye değer veriyor ve bunu Tahir Büyükakın Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunda da yatırımların devam edeceğini görüyoruz” diye konuştu.

ÜLKÜCÜLER CUMHURBAŞKANI’MIZIN DESTEKÇİSİ

Dün MHP’ye yer verilmediği iddialarını cevaplayan İl Başkanı Ünlü, “Dün mitingde yaşanan protokol krizinde İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ve yönetici arkadaşlara çok teşekkür ederiz, AK Parti ve Cumhurbaşkanı mitingine ilk kez katıldık, karşılıklı protokol bilinmemesinden kaynaklanan bir durum oldu fakat bunu yönetici arkadaşlar sorunu çözdü, onlara çok teşekkür ederim. Dün Cumhurbaşkanı ile sarılmamız ayrı bir anlam ifade ediyor, Cumhurbaşkanımız benim liderime saygı gösteriyor ben de orada iki elimle elini sıkarak Cumhurbaşkanımıza ülkücülerin arkasında olduğu mesajını verdik. Liderimize samimi davranış devam ettiği sürece biz de saygımızı göstermeye devam edeceğiz. ” dedi.

“MİTİNG MAKSADINA ULAŞMIŞTIR”

Ünlü son olarak; “Zillet İttifakı’nın daltonlarının uydurduğu MHP’nin hiçbir üyesi mitingde yoktu demesi gerçeği yansıtmamaktadır. MHP yöneticileri dün Cumhurbaşkanı Özel Koruması tarafından ağırlanarak protokolde yer verildi, bu durum AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın MHP’ye ve bize verdiği önemi göstermektedir. Bize bunları söylemeye çalışanlar yarın kendi mitinglerinde o alanı bizim gibi nasıl dolduracaklarını düşünsünler.  Miting maksadına ulaşmıştır ve Kocaeli Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bağrına bastı. Kocaeli bunu başardı.” diyerek cümlelerini sonlandırdı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.