www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÜNLÜ, ‘KOCAELİ CUMHUR İTTİFAKINA ÖRNEK OLACAK’

ÜNLÜ, ‘KOCAELİ CUMHUR İTTİFAKINA ÖRNEK OLACAK’
02 Mayıs 2018 - 8:38

Erken seçim çalışmalarını sürdüren MHP, bugün il ve ilçe yöneticilerine bir genelge gönderdi. Genelgenin ardından değerlendirmede bulunan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli, cumhur ittifakına örnek olacaktır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, milli ittifak konusunda genelge yayınlayarak teşkilatları uyardı. Genelgenin ardından yerel basını süreç konusunda bilgilendiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Liderimiz cumhur ittifakının süreci konusunda bazı önemli uyarılarda bulundu. Aslında bize ödev defterimizi verdi. Kocaeli olarak göreceksiniz biz en iyi şekilde seçime hazırlanarak ve Ak Parti ile en doğru cumhur ittifakını sahaya yansıtarak örnek bir il olacağız. Kocaeli, cumhur ittifakına örnek olacaktır” ifadelerini kullandı.

PROVOKOSYANLARA ASLA İTİBAR EDİLMEYECEK

Gazetecilerin MHP Kocaeli’nde bu süreci nasıl yönetecek sorusuna cevap veren İl Başkanı Aydın Ünlü, milli ittifaka zarar verecek provokasyonlara asla itibar edilmeyeceğini söyledi. Ünlü, “Türkiye üzerinde planlanan oyunları, hedef birlikteliği yaptığımız Ak Parti’nin içerisinde olduğu cumhur ittifakı darmadağın edecektir. MHP yetkili kurumlarından çıkmamış, söz, iddia, kanaat, açıklama ve isnatlara asla değer verilmeyecek, aldırış edilmeyecektir” ifadelerini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKI KOCAELİ’NDE EN İYİ SONUÇU ALACAK

“Sayın liderimiz Devlet Bahçeli’nin ‘Cumhur İttifakı, Cumhuriyet’in ahlakı, milletin aklıdır.’ Cümlesini kullandı. Bu cümle her şeyi özetliyor. Biz Kocaeli olarak, 12 ilçede Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yani Cumhur ittifakının en iyi sonucu alması için çalışacağız. Ak Parti Kocaeli ile genel siyasette yakalanan uyumu Kocaeli’nde yakaladığımız ortadadır. Nitekim farklı düşünsek de hedefimiz aynıdır. Ve Kocaeli’nde çıkan sonuç Cumhur ittifakına en büyük desteği verecektir

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.