www.vizyonkenthaber.com

1 2

Ünlü: Ak Parti listelerinden çekiliyoruz

Ünlü: Ak Parti listelerinden çekiliyoruz
06 Nisan 2019 - 10:47

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü bugün İzmit Tramway Cafe’de yaptığı toplantıda önemli açıklamalarda bulundu.Ünlü; “Teşkilatımızın yayınladığı genelgeden hareketle Ak Parti listelerinden ayrılıyoruz.” dedi .

Toplantıya İl Başkanı Ünlü’nün yanı sıra İl Divan Kurulu,İl Yöneticileri,İlçe çalışanları,basın mensupları ve çok sayıda partili katıldı.

“BAŞARILI BİR SEÇİM KAMPANYASI YÜRÜTTÜK”

Ünlü Ak Parti listelerinden seçime giren meclis üyesi adaylarının,genel merkezden gelen kararla Ak Parti listelerinden ayrılacağını belirtti.Toplantıda meclis üyesi adaylarına ayrılık dilekçesini dağıttıktan sonra açıklama yapan Ünlü; ” Biz Kocaeli teşkilatı olarak çok başarılı bir seçim kampanyası yürüttük.Çalışmalarımızda herkesin emeği var.Biz liderimiz Bahçeli’nin lafını yere düşürmedik.Bizim için liderimizin dedikleri çok önemli.” ifadelerini kullandı.

“BU İLK MECLİS ÜYESİ TOPLANTIMIZ”

Her ay ki meclis üye toplantısının ilkini gerçekleştirdiklerini söyleyen Ünlü; “Şu an ilk meclis üye toplantımız için bir aradayız.Üyelerimizin yapacağı konuşmalar teşkilatımızın kontrolünde olacaktır.İşimiz zor,sorumluluklarımız fazladır.Bizim kırmızı çizgilerimiz var.Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminde meclis üyeleri milletvekilinden farksızdır.Meclis üyelerimiz ilkleri başarmak zorundadır.Çok sistemli ve sıkı bir şekilde çalışacağız. Kim teşkilatımızın emrinde çalışıyor,ki çalışmıyor göreceğiz ama eminim ki herkes özverili bir şekilde çalışacak.” diyerek sözlerini tamamladı.

HABER: YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.