www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ TABURCU EDİLDİKTEN SONRA ÖLMÜŞTÜ!

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ TABURCU EDİLDİKTEN SONRA ÖLMÜŞTÜ!
07 Mayıs 2018 - 15:00

İZMİT’te, bir restoranda tavuklu pilav yedikten sonra rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan, ardında da hastanedeki tedavisi tamamlanarak taburcu edilen üniversite öğrencisi Hayrettin Ömeroğlu (26), hayatını kaybetti.

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümünde öğrenim gören Hayrettin Ömeroğlu, Şehir merkezinde bulunan bir restoranda tavuklu pilav yedikten sonra dün akşam kusma ve bulantı şikayetiyle Kocaeli Devlet Hastanesi’ne geldi ve hastanede serum tedavisi uygulandı . Tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edilen Ömeroğlu, gece tekrar fenalaşınca arkadaşları 01.30 sıralarında 112 Acil servisi arayarak yardım istedi. Eve gelen sağlık ekibi, Ömeroğlu’nu hastaneye götürürken, yolda kalbi durdu. Kocaeli Devlet Hastanesi’ne getirilen Ömeroğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ömeroğlu’nun kesin ölüm nedeni otopsi sonrasında belli olacak.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

”07/05/2018 tarihinde basında yer alan “Yemekten zehirlenen üniversite öğrencisi, taburcu edildikten sonra öldü” başlıklı haberiyle ilgili İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.