www.vizyonkenthaber.com

1 2

“Ünlü;Ülkücü hareket Şener Söğüt’ün yanında..

“Ünlü;Ülkücü hareket Şener Söğüt’ün yanında..
21 Mart 2019 - 19:17

Milliyetçi Hareket  Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü, bugün  makamında gerçekleştirdiğimiz ziyarette,hızla yaklaşan seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerine yönelik gazetemize açıklamalarda bulundu.Ünlü; “Ülkücü hareket Şener Söğüt’ün yanında,Şener Söğüt kendini çok iyi yetiştirmiş bir siyasetçi.” dedi.

“KÖRFEZ ŞENER SÖĞÜT’LE CANLANACAK”

Körfez’deki tüm sıkıntıların eksikliklerin farkında olduklarını belirten Ünlü; “Tüm Kocaeli genelinde olduğu gibi Cumhur İttifakı ruhunu Körfez İlçe’mizde de yaşatacağız.Körfez Şener Söğüt’le canlanacak.Cumhur İttifak’ı olarak,Körfez’de gerek trafik konusunda,gerek esnaf,yol,çevre ve uyuşturucudan kaynaklanan tüm vak’alardan an be an haberdarız.Biz İttifakı’mızı boşuna kurmadık.Biz tüm sorunları kalem kalem not aldık.Ve Allah kısmet ederse bunu 1 Nisan’da faaliyete geçireceğiz.Bizim oy verdiğimiz Belediye Başkanı Körfez’i yönetecekse,biz de yönetimde söz sahibi olan 7 tane meclis üyesiyle,söz sahibi olma hakkını kullanan bir parti olacağız.Vatandaşın problemi neyse onun sesi olan bir Milliyetçi Hareket Partisi olacağız.” şeklinde konuştu.

“MHP’NİN OY KAYBI DİYE BİR ŞEY YOK”

Ünlü sözlerine, “Bakın bugün toplumda EYT,  Mhp’nin sırtında,  af Mhp’nin sırtında. Niçin? Çünkü vatandaşın dertlerini Mhp dillendiriyor. Vatandaşın problemi neyse Mhp her zaman onu söyler.Körfez’deki vatandaşın problemini çözecek olan Mhp kadrolarıdır.Mhp’li; yandaşa,oraya buraya oy kaybı şeklinde düşünmemelidir.Mhp problemi dinler ve çözer. Vatandaşın Körfez’deki derdi neyse onu çözecek olan Mhp kadrolarıdır.” şeklinde devam etti.

“ÜLKÜCÜ HAREKET UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDEN ASLA PES ETMEYECEK”

Ünlü özellikle Körfez’deki uyuşturucu önüne geçeceklerini vurgulayarak; “Bir kere herkes şunu bilsin; ‘Ülkücü camia ülkü ocaklarının bu ülkede uyuşturucu adına verdiği mücadeleyi hiç kimse vermemiştir. Biz ülkücü çocukları, ülkü ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak uyuşturucuyla en çok mücadele eden partiyiz. Ülkücü hareket uyuşturucuyla mücadelen asla pes etmeyecektir. Uyuşturucu zaten devletin,Milli Eğitim’in bir projesidir ve ülkü ocaklarının birebir takip ettiği çok önemli bir sorundur.Mhp’nin oy verdiği aday Körfez’i yönetecekse biz de yönetimde söz sahibi olan yedi tane meclis üyesiyle,vatandaşın  problemi neyse onun sesi olacağız.” diye konuştu.

“KÖRFEZ BELDE GARAJI ÜST GEÇİT SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”

Şener Söğüt’ün yanında ülkücü hareket var, Türk milliyetçileri var. Şener Söğüt zaten kendini çok iyi yetiştirmiş bir siyasetçi. Körfez halkı içini ferah tutsun, sıkıntı olduğunda Mhp’nin kapısı her zaman açık gelip bize dertlerini anlatabilirler. Körfez Belde Garajı civarında üst geçit olmaması yüzünden yaşanan trafik kazalarından, sayısız ölümden biz de çok üzgün ve sitemliyiz.Yavuz Selim Mahallesi ve Çamlıtepe’deki  yol sorunu aynı şekilde.Hepsi notlarımız arasında.Ama  inanın hem Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın hem Körfez Adayımız Şener Söğüt tüm bu konuları en ince ayrıntısına kadar bilen insanlar. İnanıyorum ki bununla ilgili çözülecek sorunları vatandaşın önüne sunacaklardır. Körfez Sahili yavaş yavaş insanların yüzmeye bile cesaret edebileceği yerler olacak. Yöneticilerimiz Körfez’den taviz vermeyecek, geriye dönüş olmayacak.” diyerek açıklamalarını tamamladı.

HABER:YASEMİN KAYA

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.