www.vizyonkenthaber.com

1 2

ÜCRETSİZ SATIŞ REYONLARINDAN SİZDE YARARLANIN

ÜCRETSİZ SATIŞ REYONLARINDAN SİZDE YARARLANIN
05 Ocak 2018 - 8:12

İzmit Belediyesi’nin şehrin çeşitli yerlerinde bulunan el emeği satış reyonlarının vatandaşların hizmetinde olduğu açıklandı.

Sanat Sokağı’nda 9 adet, Anıtpark’ta 12 adet, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde 5 ,Kültür Tepesi’nde de 8 adet  standın el emeği üreticilerine ücretsiz olarak tahsis edildiğini  söyleyen yetkilileri “ stantlardan yararlanmak isteyenler Belsa B Blok’taki İZMEK’e şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için ikametgâh belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi ve başvuru formunun doldurulması yeterli. Reyonlarda sadece kişilerin kendi ürettikleri el emeği, göz nuru ürünleri satılabiliyor. Hazır mamul, giyim gibi mağaza veya fabrika ürünlerin  satışı yasak” dediler.

HAFTANIN 7 GÜNÜ AÇIK

Geçtiğimiz 2017 yılı içinde 1291 vatandaşın yararlandığı stantlar haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında açık bulunuyor. Stantlarda el emeği göz nuru ürünlerden çeşitli takılar, gemi maketleri, iğne oyalı örtüler, ahşap rölyef tablolar, seramik objeler, çeyizlik örtüler, örgü bebekler, ahşap boyama ürünler, mum ve sabunlar, yağlı boya tablolar ve daha birçok süs ve hediyelik eşyalar ile çeyiz ürünlerinin satışı yapılıyor. Büyük ilgi gören reyonlardan birinci elden ürünleri uygun fiyata satın almak mümkün. Stantlardan yararlananlar kendilerine böyle bir imkanı sağladığı için Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ettiler

Anıtpark ve Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki reyonların 15 günlüğüne, Kültür Tepesi’ndeki reyonların 1 aylığına ve Sanat Sokağı’ndaki reyonların da 3 günlüğüne tahsis edildiği kaydedildi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.