www.vizyonkenthaber.com

1 2

Uçar, Başarılı Erkeğin Arkasında ki GÜÇLERLE Görüşüyor

Uçar, Başarılı Erkeğin Arkasında ki GÜÇLERLE Görüşüyor
20 Aralık 2017 - 11:54

Yazdığı ‘Mehmet Ali Paşa Kendi Kitabını Yazdı’ kitabıyla çok önemli bir çıkış yakalayan ve ülke genelinde adından söz ettiren Araştırmacı- Yazar Müge Uçar, çıkarmayı planladığı, Kocaeli’ye Kadın Eli Değecek- Kadının Sesi; Kocaeli’ isimli kitabı için çalışmalarını Kocaeli genelinde sürdürüyor.

Seçilmiş kadınlar, bürokrat kadınlar, başarılı iş kadınları ve ev kadınlarıyla görüşmelerde bulunan Müge Uçar, aynı zamanda ‘Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır’ diyerek, başarılı erkeklerin eşleriyle de görüşmelerde bulunuyor.

Önceki gün Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş’ın eşi Funda Altıntaş ile bir araya gelen araştırmacı-Yazar Müge Uçar, ” Bir erkek bulunduğu konumda başarı çalışmalara imza atıyorsa, mutlak suretle onun arkasında çok güçlü biri vardır; işte o güçte bir bayandır; eşidir. Bizde bu düşünceyle hareket ederek, başarının arkasındaki hakiki güçlerle, yani kadınlarla görüşüyorum. Hazırlığını yapmış olduğum kitapta, bu başarılı erkeklerin arkasındaki güç olan kadınlarımıza yer vereceğim. Gölcük Kaymakamımız Sayın Mustafa Altıntaş’ın hanımefendi eşleri Funda Altıntaş Hanım ile görüştük. Çok güzel bir görüşme oldu. Bu yüzden kendisine çok teşekkür ediyorum.“dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.