www.vizyonkenthaber.com

1 2

TÜRKKAN,’TÜRKİYE’NİN DURUMU BEKAR EVİ GİBİ’

TÜRKKAN,’TÜRKİYE’NİN DURUMU BEKAR EVİ GİBİ’
22 Haziran 2018 - 12:30

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan Körfez’de hemşehri derneğine yaptığı ziyarette özgürlük ve demokrasi konusunda devletin müdahaleci değil düzenleyici bir devlet anlayışına sahip olması gerektiğini vurguladı.

TÜRKKAN GENÇLERLE BULUŞTU

24 Haziran seçimlerine sayılı saatler kala İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan seçim çalışmalarını Gebze, Körfez ve Derince’de sürdürürken ayrıca Haber Türk ekranlarında haber bültenine katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Türkkan ilk durağında Gebze’de gençlerle İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur önderliğinde bir kafede bir araya gelerek önemli mesajlar verdi. Gebzespor taraftarları burada Lütfü Türkkan’a Gebzespor atkısı takdim ederken Lütfü Türkkan İYİ Parti’ye katılan üyelere rozetlerini takarak partilerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

TÜRKİYE DURUMU BEKAR EVİ GİBİ

Türkkan ikinci durağı Körfez Mimar Sinan Mahallesi temsilciliğinde İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Naci Kara önderliğinde partililerle bir araya geldi. Türkkan burada yaptığı açıklamasında “Kadınlar kesinlikle iş yerinde ihanet etmez. Bu siyasette de böyledir. Kadınların bulunduğu yerde huzur olur. Türkiye’de kadınlar en çok hayat pahalılığından şikayetçi. Hanımlar evini geçirmek için ekonomist oldular. Patates soğanın artmasını dış güçlere bağlayanlara ahmak akıllara şaşıyorum. Bu sizin beceriksizliğinizdir. Eğer bu düzen devam ederse yıl sonunda normal ücretle çalışanlar yaşamaya değil doymakla ilgili hesap yapmaya başlar. İnsanlar piyasada güven kaybetti. Bu iş stokçuluğa gidiyor. Ülkede yeterince patateste var soğanda var fakat güven kalmadı. Güven olmadığı yerde yönetim olmaz. Türkiye’nin durumu bekar evi gibi. Buraya bir kadın eli değmeden düzelmez. Bu ülkeye kadın eli değecek. Bir anne ile yönetilecek bu ülke. Bir anne aileyi ayakta tutan kavram. Bu toplumda kadını kıymet bilen kadının kıymetini bilen bir sistem olmazsa kadın şiddeti de olur kadınlar ikinci sınıf vatandaşta olur. Kadın bu işin merkezinde olursa gayette iyi olur. Dünyayı kadınlar yönetse savaş olmaz. Kadınların egemen olduğu dünyaya bizde yelken açmak istiyoruz. O yüzden Meral Akşener ile yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.

DERİNCE’DE TAZİYE ZİYARETLERİ

Kocaeli’nde seçim çalışmalarına kısa ara vererek Haber Türk ekranlarında haber bültenine konuk olan Lütfü Türkkan burada önemli açıklamalarda bulundu. Türkkan Haber Türk’te katıldığı haber bülteninin ardından Derince Barış Kent site sakinleriyle bir arala gelerek İzmit’in kızı İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e destek istedi. Derince’de vefat eden Hüseyin Aydın ve Arif Zengin’in ailelerine başsağlığı mesajlarını iletti ve kederli ailelere Allah’tan sabırlar diledi. Türkkan seçim çalışmalarını Derince’de Zirve Park Sitesi’nde site sakinleriyle bir araya geldikten sonra Körfez Ordulular Kalkındırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Ömer Toyran ile birlikte ziyaret etti.

AYRIŞMANIN BİZE FAYDASI OLMAZ

Körfez Ordulular Kalkındırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde Lütfü Türkkan yaptığı açıkmada “Partimizin programımızda ibadet yeri adı altında açılan her yere destek vereceğiz. Eğer tek tip insan yaratmak gayreti içinde değilseniz bunlara hoşgörüyle yaklaşacaksınız. Hoşgörü bütün dinlerin kaynağında var. Türkiye’ye ayrışmanın hiçbir faydası olmaz. Bu ülkede hep beraber olursak bir anlam ifade ediyoruz. Ayrılırsak kimsenin tek başına bir anlamı yok. İyi insan olmanın gereklerini yerine getireceğiz. Özgürlükler doğrultusunda, inançlar doğrultusunda özgürlük ve demokrasi konusunda devletin müdahaleci değil düzenleyici bir devlet anlayışına sahip olmalıdır. Pazar günü yapılacak seçimi parti seçimi olarak görmeyin. Ya tek adamla yöneteceğiz, ya hep birlikte yöneteceğiz. Seçimde oylarınızı aklı selim kullanın. doğru olan neyse ona karar verin. Kocaeli kızına Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e sahip çıkmalı” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.