www.vizyonkenthaber.com

1

Türkiye Petrolleri  60 Evler İstasyonu açıldı

Türkiye Petrolleri  60 Evler İstasyonu açıldı
02 Temmuz 2020 - 11:05

Türkiye’nin ‘Yerli ve Milli’ sermayesi olarak bilinen Türkiye Petrolleri’nin Derince 60 Evler Şubesi’nde ki akaryakıt istasyonu düzenlenen törenle hizmete girdi.

 

Yasin Çuku, Yücel Öztürk ve Yusuf Kesler’in sahibi olduğu Türkiye Petrolleri 60 Evler Akaryakıt İstasyonu’nun açılışına; Derince Belediye Başkanı Yardımcısı İbrahim Şirin; iş adamları; sanayiciler; siyasi parti temsilcileri; muhtarlar;daire müdürleri; okul idarecileri; sivil toplum örgütü yöneticileri; esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İş yerinin açılış kurdelesini; katılan protokol mensupları birlikte kesti. Açılışta konuşan işletme sahiplerinden Yusuf Kesler; katılımcılara teşekkür ederek; ellerinden gelen hizmetin en iyisini yapacaklarını söyledi.

Derince Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin ise; her zaman yatırımcıların yanında olduklarını dile getirdi ve güzel bir tesisi Derinceye kazandıran işletme sahiplerine teşekkür ettiğini söyledi.

Görkemli bir şekilde açılışı gerçekleştirilen iş yeri; daha sonra katılımcılar tarafından gezildi verilen kokteylde bol bol sohbet edildi. İşletme sahipleri gelen misafirlerle yakından ilgilendiler; katılımcılara teker teker teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.