www.vizyonkenthaber.com

1 2

Turan;’Kandıra’mız Fakülteye Kavuşacak’

Turan;’Kandıra’mız Fakülteye Kavuşacak’
22 Şubat 2019 - 10:10

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, ilçede eğitimin çıtasını yükseltecek projeleri hayata geçireceklerini belirterek “Kandıra’mızın yıllardır özlemini duyduğu fakültemizi ilçemize kazandıracağız” dedi.


Turan; “Kandıra’mız Fakülteye Kavuşacak”

Programlarının gündüz bölümlerini esnaf ve ev ziyaretlerine ayıran AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, akşam saatlerinde ise köy programları yaparak hemşehrileri ile buluşmaya devam ediyor. Başkan Adayı Adnan Turan, beraberinde AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, geçmiş dönem belediye başkanı Cengiz Kan, AK Parti ve MHP’li teşkilat yöneticileri, meclis üyesi adayları ve partililer ile birlikte son ziyaretlerini Teksen, Selametli ve Çalca köylerine yaptı.

EĞİTİM BİZİM OLMAZSA OLMAZIMIZ

Bu üç köye yaptığı ziyaretlerinde Teksen Muhtarı Ziyaattin Soykan, Çalca Muhtarı Mehmet Birol, Selametli Muhtarı Aykut Karadeniz ve hemşehrileri ile sohbet eden Turan, hizmete sunacakları projeleri paylaştı. Kandıralıların her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Turan, “İlçemize dair birçok projemiz var fakat eğitim bizim olmazsa olmazımız. Kandıra’da hem eğitimin çıtasını yükseltecek hem de bölgemize artı değer kazandıracak olan fakültemizi inşallah ilçemize kazandıracağız. Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi ile yapacağımız ortak planlamayla, Kandıralılar özlemle bekledikleri üniversitelerine kavuşmuş olacak.” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.