www.vizyonkenthaber.com

1 2

TURAN;’GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İÇİN YOLA ÇIKTIK’

TURAN;’GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İÇİN YOLA ÇIKTIK’
25 Şubat 2019 - 9:35

Köy ziyaretlerinde hemşehrileri ile buluşan AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, gönül belediyeciliği için yola çıktıklarını belirterek yapacakları proje ve hizmetleri anlatıyor.

Turan, “Gönül belediyeciliği için yola çıktık”

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ve akşam saatlerinde köy ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, üç ayrı noktada daha hemşehrileri ile buluştu. Beraberinde AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, AK Parti ve MHP’li teşkilat yöneticileri, meclis üyeleri, meclis üyesi adayları, ilçe yöneticileri ve partililer ile birlikte köy ziyaretlerinde devam eden Turan, ilk olarak İncecik Köyü’ne misafir oldu. İncecik Köyü Badetler Mahallesi’nde muhtar Fatih Bayın ve hemşehrileriyle bir araya gelen Turan, yapacakları projelerle ilgili bilgiler verdi. AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan ve beraberindekilerin ikinci durağı Karlı Köyü oldu.

MEHMET ALP’E TÜRK BAYRAĞI

Burada ilk olarak muhtar Recep Şahin ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Turan, sonrasında muhtar Şahin’in hanesini ziyaret etti. Köy ziyaretlerinin son programı ise Pelitpınarı’na gerçekleşti. Muhtar Ersin Kardeş ve mahalle sakinleriyle yaptığı toplantıların ardından Günay ailesinin evine konuk olan Turan, Muhtar Kardeş’in oğlu Mehmet Alp’e ay yıldızlı Türk Bayrağı hediye etti. Ziyaretlerinde kendilerine gösterilen ilgiden dolayı muhtarlara, hane sahiplerine ve hemşehrilerine teşekkür eden Turan, “Gönül belediyeciliği için yola çıktık ve Rabbim nasip ederse 1 Nisan’dan sonra ilçemizi beraber yöneteceğiz. Bir gün değil, her gün sizlerin yanında olacağız.” dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.