www.vizyonkenthaber.com

1 2

TÜM TERÖR ÖRGÜTLERİNİ KINIYORUM, AMA..!

TÜM TERÖR ÖRGÜTLERİNİ KINIYORUM, AMA..!
18 Eylül 2019 - 0:25

HDP KÖRFEZ İLÇE BAŞKANI MEHMET ŞİRİN ERTEM HABER SİTEMİZE ÖZEL AÇIKLAMA YAPTI. BİZ HARİÇ HERKES KONUŞUYOR DEDİ AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ..!

HDP Körfez ilçe başkanı Mehmet ŞİRİN ERTEM Haber sitemiz çok ciddi ve ses getirecek ifadeler kullanarak adeta içini döktü.

BİZ HAİN DEĞİL SİYASİ PARTİYİZ..

ERTEM” Nedense bizim haricimizde herkes konuşuyor ve herkes bizim hakkımızda konuşuyor. Bizim hakkımızda konuşanlara cevap vermek istiyoruz ancak cevap verecek basın, medya ve muhatap yok. Ağzı olan konuşuyor. Ben ortalama kırk yıldır bu partinin içindeyim. Ne dağdan yanımıza gelen var, ne de dağa gönderdiğimiz insan var. Biz inancımıza, Dinimize inançlı ve insanlarız, Kim ister ki analar ağlasın, Kim ister ki göz yaşı bitmesin, Bu ülke de ve her ülke de herkesin ve her kesimin yediden yetmişe bildiği gibi her zaman hain de olur, Vatansever de olur, Evet PKK – DHKP – FETÖ ve aklınıza gelecek olan Tüm terör örgütlerini kınıyor ve lanetliyorum.

HAİN OLMAYANA DA HAİN DEMEK ZULÜMDÜR..

ERTEM” Nedense siyasiler her süreçte oy için herkesi hain ilan ediyorlar, Kimin işine nasıl geliyorsa o kişiye o şekilde hitap ediyor. Zaman geldi hain olmadık, zaman geldi hain ilan edildik. Ama hiç bir zaman biz hain olma hissini içimizde yaşamadık, Allah yaşatmayı da nasip etmesin, PKK içinde tabiki partimize sempatisi olan, Parti tüzüğümüzü benimseyen ve bize oy veren halkımız var. Şimdi kim bana çıkıp şunu diyebilir. Bu kişiler hep HDP’ye oy verdi. Zaman geldi başka partilere, zaman geldi bizlere oy verdiler. Tabiki biz kendi adımıza bize oy veren TÜRK, KÜRT, LAZ, ÇERKER Hangi ırk, Handi dilden olursa olsun saygı duyar baş tacı yaparız ve saygı duyarız.

AKP’NİN AMACINI HİSSEDİYORUZ..

AKP Her fırsat ta işine geldiği gibi hareket eder, Bizim seçmenimiz de oy kaydığı zaman hain değiliz, oy kaymadığı zaman hainiz. Şimdi son zamanlar da partimizi kapatmaya kadar ileri gideceklerini hissetmeye başladık. Zannediyorlar ki HDP kapanırsa oylar bize gelir, İşte bu düşünce hem yanlış ve hem de Demokrasiye vurulan bir darbe daha olur. HDP emin adımlar la mecliste hiç bir terör örgütünün değil HDP’nin ve tüm halklar adına milletvekilleri, Belediye başkanları, il, ilçe başkanları olarak siyasi partidir. Son sözüm her ülkeden, her siyasi parti’den, Her cemaatten ve her milletten hain de, Vatansever çıkmıştır. Herkeste olduğu gibi bizim içimiz dede varsa, Varsın herkesi kendi içinden çıkan hainleri konuşsun, Önce kendine, sonra karşıya baksın Ded.”

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.