www.vizyonkenthaber.com

1 2

TÜM PARTİLER OY – ÜYE PEŞİNDE KÖRFEZ SAADET OKUL PEŞİNDE

TÜM PARTİLER OY – ÜYE PEŞİNDE KÖRFEZ SAADET OKUL PEŞİNDE
14 Aralık 2019 - 20:53

SAADET PARTİSİ KÖRFEZ İLÇE BAŞKANI ÖMER FARUK COŞKUN VE YÖNETİM KURULU ÖYLE BİR GÜNDEM YAPTI Kİ HALK PARTİLER OY ÜYE PEŞİNDE SAADET OKUL PEŞİNDE DEDİRTTİ..

Saadet Partisi Körfez İlçe başkanı Ömer Faruk COŞKUN ve yönetim kurulu son 10 gün içinde öyle bir gündem yaptı ki Körfez ilçe bu sesi duydu ve duymak zorunda kaldı. Tüm siyasi, partiler oy ve üye yapma peşindeyken Körfez ilçe Saadet Partisi Körfez ilçede ki önde gelen STK ve kurumları gezerek hiç gündemde olmayan ve çok gerekli olan bir konuyu gündeme getirdi.

GİTMEDİKLERİ KAPI KALMADI..

Körfez ilçe İlimtepe de çok gerekli olan ve yıllardır ailelerin sesini duyuramadığı konu İlimtepeye LİSE Yapılsın diyerek ziyaretler başlattılar. Başkan Ömer Faruk COŞKUN ve yönetim kurulu işi gücü bıraktılar, Hatta siyaseti de bir kenara bırakıp nüfusu 6 bini geçen İlimtepe için LİSE yapalım diyerek ilk önce Körfez ilçe Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Yahya ÖZTÜRK ve yönetim kurulunu ziyaret ederek konu ile alakalı bilgi ve niyetlerini belirttiler. Ardından Körfez Kent Konseyi başkanı Nazmi AKIN ve yönetim kurulunu ziyaret ettier. Ardından bir çok STK ziyaretleri yaptıktan sonra Körfez ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim OKUTAN’ı ziyaret ederek konun asıl muhatabına temennilerini ilettiler. Başkan COŞKUN ve yönetim kurulu Saadet Partisi Körfez ilçe olarak konuyu hiç bir zaman gündemden düşürmeyeceklerini her zaman dile getireceklerini ve mutlak suratle okul yapılıncaya kadar ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.