www.vizyonkenthaber.com

1 2

TUGAY POLAT – KÖRFEZ İYİ PARTİ MAHALLE BAŞKANLARIYLA YEMEKTE BULUŞTU..

TUGAY POLAT – KÖRFEZ İYİ PARTİ MAHALLE BAŞKANLARIYLA YEMEKTE BULUŞTU..
09 Kasım 2019 - 20:37

İYİ PARTİ KÖRFEZ İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINA GETİRİLER TUGAY POLAT İLÇE BAŞKANI CAHİT SÜRÜMÜNDE KATILIM YAPTIĞI MAHALLE BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ.

Körfez ilçe de yıllardır siyasi arena da dik duruşu ve kişiliği ile de sevilen ve sayılan İYİ Parti Körfez ilçe Teşkilat başkanlığına atanan Tugay POLAT Yaptığı her iş gibi aldığı görevi de başarıyla yapma amaçlı ciddi bir orgaziasyonla yemek ikramıyla İYİ Parti Körfez ilçe mahalle başkanlarıyla istişare tanışma ve çalışmaları hakkında bir araya geldi.

BAŞKAN SÜRÜM’DE KATILDI..

Polat’ın organiz ettiği tanışma ve çalışma istişare programına İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit SÜRÜM, Bazı ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri de katılım yaptı. İlçe başkanı Cahit SÜRÜM sadece konuşma yaparak günün önem ve anlamından bahsetti. SÜRÜM” Tugay POLAT’ın görevlendirilmesi ve teşkilat başkanı olarak Mahalle başkanlarıyla tanışma ve istişare programı olduğunu ifade etti.

POLAT” DAHA GÜÇLÜ İYİ’ LER OLACAĞIZ.

Teşkilat başkanı Tugay POLAT’ta basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. POLAT” Öncelikle bu görevi bana layık gören ilçe başkanım ve yönetim kurulu üyelerimize, Ayrıca tüm partililerimize teşekkür ederim. Ancak üzerimizde ki yükün farkındayız. Bu yükü mahalle başkanlarımız, İlçe teşkilatımız, Gençlik kollarımız ve kadın kollarımızla istişareli çalışarak hep birlikte taşıyacağız. Zaten partimiz de ben değil, hepimiz diye bir düşünce ve kavram var. Bu güne kadar görev yapan arkadaşlara teşekkür ederiz bundan sonrada daha acil ve daha hızlı bir tempoya girerek çalışmalarımızı devam ettireceğiz dedi..

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.