www.vizyonkenthaber.com

1 2

TÖRK;’ZAFERİ KUTLAYACAĞIZ’

TÖRK;’ZAFERİ KUTLAYACAĞIZ’
25 Şubat 2019 - 10:11

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk seçim çalışmalarına hafta sonunda nefes almadan devam etti. Darıcalılar tarafından coşku ile karşılanan Törk, Darıca’da değişimin yaşanacağını söyledi.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk Darıcalılardan tam destek alıyor. Ziyaret ettiği yerlerde büyük coşku ile karşılanan Törk, her geçen gün Darıca’nın değişimine bir adım daha yaklaşıyor. Seçim çalışmaları kapsamında da hafta sonunu Darıcalılar ile geçiren Törk seçim mesaisine erken saatlerde başlayarak vatandaşların iyi ve kötü günlerinde yanında oldu. Düğün ve cenazelere katılarak, dernek ziyaretleri, ev toplantıları ve vatandaş buluşmaları gerçekleştirilen Törk, seçimi en az yüzde 60’la kazanacaklarını ifade etti.

GENÇLER SÖZ SAHİBİ OLACAK

Bağlarbaşı Mahallesi Seçim Ofisi ve Sırasöğütler Mahallesi Mekan Kıraathanesi’nde gençlerle bir araya gelen Törk, Darıca’nın değişiminin gençlerle gerçekleşeceğini söyledi. Törk, “Darıca nüfusunun yarısından fazlası 30 yaş altı. Bu genç nüfus maalesef Darıca’da kalmak istemiyor. Gençlerin spora, sanata ve sosyal hayata dahil edilmesi gerekiyor. Gençlere hep daha fazlasını yapmak isteyen bir belediye başkan adayıyım çünkü ne kadar gence yatırım yaparsak o kadar verim alırız. Göreve geldikten sonra gençlerin de söz sahibi olduğu bir yönetim anlayışı içinde olacağız” dedi.

VATANDAŞLARIN İLGİSİ BÜYÜK

Gençlik buluşmalarının ardından Abdi İpekçi Mahallesi Seçim Ofisi’nde mahalleli ile bir araya gelen Törk, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Seçim çalışmalarına Darıca Keşanlılar Derneği ziyareti ile devam eden Törk, dernek üyeleri tarafından coşku ile karşılandı. Gerçekleştirilen ziyarette ilk olarak selamlama konuşması yapan Darıca Keşanlılar Dernek Başkanı Hüseyin Dilsiz CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk’e 31Mart yerel seçimlerinde başarılar diledi.

DARICA’DAKİ EKSİKLİKLERİ GÖRDÜM

Başkan Dilsiz’in ardından konuşan Törk konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Darıca aşığı bir kardeşiniz olarak Darıca’nın eksikliklerini görerek siyasete atıldım. Sizin gibi Darıcalı bir kardeşiniz olarak Darıca’yı yönetmeye talibim. Benim gibi sizler de bu kentin daha iyi yönetilmesi gerektiğini, Darıca’nın eğitim, kültür, spor ve turizm alanlarında üst seviyelerde olması gerektiğini biliyorsunuz. Artık Darıca’yı sizlerle beraber Darıca’yı yönetmek için son 35 günümüz kaldı.

ZAFERİ KUTLAYACAĞIZ

Darıca’da yaşayan 200 bin insanı da bu kentin yönetimine katarak, herkese ayrımsız eşit hizmet için varım. 31 Mart yerel seçimleri Darıca’nın geleceğini oylama seçimlerine dönüşmüştür. Eğitimde, kültürde, sporda, sağlıkta, turizmde Darıca’nın artık daha fazlasını alarak sınıf atlaması gerekiyor. Kadınlarımızın, gençlerimizin, çocuklarımızın Darıca’nın sosyal hayatına katıldığı günler uzak değil. İnsanlar bizden ciddi derecede umutlu. Darıca artık hak ettiği değeri almalı. 31 Mart akşamı Darıca Cumhuriyet Meydanı’nda zaferi kutlayacağız.

PROJE TOPLANTISINA DAVET

3 Mart Pazar günü saat 14.00’da Beyaz İnci Düğün Salonu’nda proje toplantımızda Darıca’ya dair açıklayacağımız projelerle Darıca’yı nasıl garanti altına alacağımızı anlatacağız. Tüm Darıcalı hemşerilerimizi proje tanıtım toplantısına davet ediyorum.” Törk seçim çalışmalarına Ardahan İl Derneği, Gümüşhaneliler Derneği, Ardahan Ölçek Köy Derneği Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi’ne katılım sağlayarak devam etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.