www.vizyonkenthaber.com

1 2

Toltar, Muhtarlarla bir araya geldi

Toltar, Muhtarlarla bir araya geldi
04 Temmuz 2018 - 10:33

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Mahalle Muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldi. Başkan Toltar,” Hizmet noktasında birlikte hareket ettiğimiz muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyoruz” dedi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Muhtarlar Müdürlüğü tarafından organize edilen Mahalle Muhtarları İstişare Toplantısı’nda muhtarlarla bir araya geldi. Tavşancıl Sahil  düzenlenen istişare toplantısına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Belediye Başkan Yardımcıları, mahalle muhtarları katıldı. Açılış konuşmalarıyla başlayan ve soru-cevap şeklinde devam eden toplantıda muhtarlar istek, dilek ve temennilerini belirtti. İstişare toplantısının açılışında konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, bugüne kadar hizmet noktasında muhtarlarla birlikte hareket ettiklerini belirtti.

Başkan Toltar, muhtarların taleplerini tek tek dinledi. Dilovası’nda yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Toltar, “Gittiğimiz yerlerde yapılan hizmetlerin vatandaşlarımızın nezdinde memnuniyet oluşturduğunu görüyoruz. Bu memnuniyetler bizim çalışma azmimizi, şevkimizi bir kat daha artıyor. Her gittiğimiz yerde hemşehrilerimizin göstermiş olduğu teveccüh bizleri mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Bizlerde işimizi yaparken yüreğimizi, sevgimizi ve inancımızı ortaya koyuyoruz. İşimizi en iyi şekilde, en ince detayına kadar yaparak, Dilovası’na, Kocaeli’ye değer katıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla İlçe sakinlerimizin refah düzeyinin artmasını ve yaşam kalitesinin daha da yükselmesini sağlayacağız” diye konuştu.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.