www.vizyonkenthaber.com

1 2

TAV-DER KAHVALTI PROGRAMINDA EŞLERİYLE BULUŞTU

TAV-DER KAHVALTI PROGRAMINDA EŞLERİYLE BULUŞTU
20 Kasım 2017 - 10:34

Başkanlığını Cesur Öztürk’ün üstlenmiş olduğu kısa adı TAV-DER olan Tavşantepe Birlik Beraberlik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi ve üyeleri, eşleriyle birlikte kahvaltı programında buluştular.

Birlik ve beraberliği pekiştirme adına düzenlenen kahvaltı programına Kadının Sesi: Kocaeli isimli kitap çalışmasına başlayan Araştırmacı- Yazar Müge Uçar’da katıldı.

Yapılan kahvaltı programında derneğin amacını ve çalışmalarını anlatan Dernek Başkanı Cesur Öztürk, özellikle bayanların derneklerine destek çıkmasını istedi. Öztürk, “11 aydır gece gündüz demeden, yorulmadan ve bıkmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallemizin güzelleştirilmesi ve hizmet alması adanı yapılması gereken bütün çalışmaları elimizden geldiği kadarıyla yapıyoruz. Ben ve yönetimim, bayanların dernekte aktif olması adına bayan yönetimimizi oluşturmanın gayreti içindeyiz. Bu derneğe mahallemizde bulunan herkesin katkı sağlamasını, derneği sahiplenmesini istiyoruz. Kadının Sesi Kocaeli kitabının hazırlıklarına başlayan Araştırmacı Yazar Müge Uçar’ında gelerek kadınlarımızla istişare yapması bizleri mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyorum.”dedi.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.