www.vizyonkenthaber.com

1 2

Tatlıses o fotoğrafa açıklık getirdi

Tatlıses o fotoğrafa açıklık getirdi
02 Ekim 2017 - 20:36

İbrahim Tatlıses, Kuzey Irak referandumunda oy kullandığı iddia edilerek photoshopla servis edilen o fotoğrafa açıklık getirdi.

 

Kuzey Irak’ta yapılan referandum oylamasının ardından sosyal medyada dolaşan  fotoğraflardan biri İbrahim Tatlıses’in oy kullanırken çekilen fotoğrafıydı.

Tatlıses, üzerine onlarca yorum yapılan fotoğraf hakkında resmi Instagram hesabından adeta ateş püskürdü.

NE YAPMAK İSTEDİĞİNİZİ ANLAMIŞ DEĞİLİM

“Akıl var, mantık var; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak benim Irak Referandumunda ne işim var.” diyen Tatlıses, fotoğrafın orjinaliyle birlikte yaptığı paylaşımda şu açıklamalarına şöyle devam etti.

“Ben doğruları kanıtlamaktan bıktım, bazı boş insanlar photoshop yapıp, insanları kandırmaktan, bana saldırmaktan bıkmadı. Güzel kardeşlerim bilin istedim; 16 Nisan Anayasa Referandumunda oy kullanırken paylaştığım fotoğrafa, bazı kendini bilmezler photoshop yapıp Irak Referandumu’nda oy kullanmışım gibi göstermiş. Akıl var, mantık var; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak benim Irak Referandumunda ne işim var…!!! Yalan, dolan bile bir zeka gerektiriyor işte, yazık!!! Arkadaşlar ben tam birbuçuk senedir İzmirdeyim bunu herkes biliyor ne yapmak istediğinizi de anlamış DEĞİLİM.”

 
KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.