www.vizyonkenthaber.com

1 2

TARHAN’IN 23 NİSAN MESAJI

TARHAN’IN 23 NİSAN MESAJI
21 Nisan 2018 - 10:24

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek çocuk bayramıdır.

Dünyada böyle milli bir günü, çocuk bayramı olarak kutlayan başka bir ülke yoktur. En değerli varlığımız çocuklarımız, barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin temsilcileri olarak aydınlık yarınlarımızın güvencesidir.

Egemenlik ve Demokrasi kavramlarının her geçen gün içinin boşaltılmak istendiği ülkemizde, toplumun huzur ve refahını sağlayacak tek güç halk egemenliği ve demokrasidir.

24 Haziran’da gerçekleşecek seçimler sonrasında yeniden özlenen ulusal egemenlik ve tam bağımsız demokrasi kavramının inşa edileceğine inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle bugüne anlam katan geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın ve bütün halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığımız için canını vermiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm Dünya çocuklarına ve bütün insanlığa barış, refah huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.’

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.