www.vizyonkenthaber.com

1 2

”Sonu yaklaşan AKP hükümeti, Türkiye’yi de peşinden sürüklemektedir”

”Sonu yaklaşan AKP hükümeti, Türkiye’yi de peşinden sürüklemektedir”
25 Eylül 2017 - 9:16

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı Eylül Ayı İl Divan Kurulu toplantısını Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderdoğlu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, İlçe başkanlarının ve yönetimlerinin yanı sıra çok sayıda partili üye katılım sağladı.

İlk kısmı basına açık şekilde yapılan toplantıda ilk olarak açılış konuşmasını gerçekleştiren İl başkanı Nurettin Çelik’in akabinde ’nun katılımcılara hitap etmesiyle devam etti. Toplantının ikinci kısmında ise birim sunumlarının ardından ilçe teşkilatlarının raporlarının sunulmasıyla devam etti. Toplantının ana gündemi ise 22 Ekim’de yapılacak olan İl kongresi oldu.

SAADET İKTİDARINA İHTİYAÇ VAR

İlk olarak kürsüye çıkan Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, ülke ve ümmet olarak zorlu bir süreçten geçtiklerini ifade ederek, Ülkemizdeki maddi ve manevi bunalımın her geçen gün artmasının yanı sıra, coğrafyamızdan gelen acı haberler, kanımızı dondurmaktadır. Manzaralar ve işitilen feryatlar bizlerin sorumluluğunu arttırmakta ve çareleri ısrarla dillendirmeye sevk etmektedir. Birileri Siyonist temsilcilerle toplantı masalarında görüşerek onlardan medet umsun; Biz üzerimizdeki büyük vebale binaen İslam Birliği demeye ve dedirtmeye, o birliği tesis edene kadar devam edeceğiz. Dış politikada facia yaşayan hükümet, durumu daha fazla idare edemeyecek, uyguladığı politikalarla içinde bulunduğu çıkmaza çözüm bulamayacaktır. Eğer böyle devam ederse komşularımızdaki ateşi, bize de sıçratacaktır. Topraklarımızın işgal edilmemesi, çocuklarımızın düşman çizmeleri altında ezilmemesi için Saadet Partisinin iktidara gelmesi elzemdir. Dünyada yaşanan zulümleri durduracak ve kötü gidişata “Dur” diyecek olan ancak Milli Görüşçülerdir. Türkiye ve Dünyanın selameti için Hakkı üstün tutan Milli Görüş politikalarına ihtiyaç vardır.’’ Dedi.

BU DÜZEN DEĞİŞECEK

Çelik, ‘’Sonu yaklaşan AKP hükümeti, Türkiye’yi de peşinden sürüklemektedir. Bunlar iş başına geldiği andan itibaren karşılaşılan ülke tablosu ortadadır. Ekonomisi bozulan ülkede millet borçlandırılmış ve faize mahkûm edilmiştir. Ülkenin doğusu boşaltılarak işsizlik ve terör her geçen gün artmıştır. Eğitimi adeta müsveddeye çeviren hükümet; ahlak ve maneviyatı bitirmiş, genç nesilleri sistemin eliyle heba etmiştir. Aile kurumu zedelenmiş toplum yapısında ciddi çöküşler yaşanmıştır. Yoksulluk artarak, alım gücü azalmış, cebimizdeki para değersizleştirilmiştir. İsraf bataklığında debelenen belediyelerimiz hizmet üretememekle birlikte, beklentilerimize karşılık verememektedir. Milletimiz; burada sayamayacağımız onlarca olumsuzluğa, AKP hükümetinin beceriksiz politikaları sebebiyle maruz kalmıştır. Bizler hiçbir şart ve ortamda umutsuzluğa kapılmayan Milli Görüşçüler olarak biliyoruz ki “Her zorluktan sonra bir kolaylık vardır.” Allah’ın inayetiyle bu Siyonist düzen, hakkı haykıran Milli Görüşçülerin elleriyle mutlaka değişecek, yerine adil bir düzen kurulacaktır. ‘’ İfadelerini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.