www.vizyonkenthaber.com

1 2

SON MUHTEŞEM PROJE ATÖLYE

SON MUHTEŞEM PROJE ATÖLYE
01 Aralık 2017 - 19:43

Körfez ilçe SEKA ortaokulunda artık başarı, eğitimcilerin öğrencilerine verdiği önem ve okul müdürünün projeleri ile hayat buluyor.

 

Körfez ilçe SEKA ortaokulu önceden birçok olaylarla anılıyor ve yazılıp çiziliyordu, şimdi ise son iki yıldır basında çıkan güzel haberler ve halk tarafından da takdir toplayan işlere imza atılıyor. Bu durum çocuklara başarı, velilere ise çocuklarının geleceği açısından umut verici olarak yansıyor.

SON MUHTEŞEM PROJE ATÖLYE

SEKA okulunda geçen yıl tüm okulun tam anlamıyla yeniden yapılmış gibi dizayn edilişi ve öğrencilerin daha sağlıklı şartlarda eğitim görmesi için yapılan çalışmalar basında geniş yer buldu ve bu durum aileleri de oldukça sevindirdi.

Okul müdürü İbrahim ÇAĞDAŞ’ın son projesi de hayat buldu. Okul atölyesinde eğitici öğretmen Yusuf GÖKGÖZ eşliğinde, TÜPRAŞ’ın desteğiyle, okul müdürü İbrahim ÇAĞDAŞ’ın gayreti ile getirilen birçok teknik makine sınıfta yerini aldı. Eğitici öğretmen Yusuf GÖKGÖZ, okul müdürü ÇAĞDAŞ’a gayretleri ve çabalarından dolayı öğrencileri adına ve bir eğitimci olarak kendi adına teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI
FİRMA ARAMA
SON EKLENEN FİRMALAR

www.vizyonkenthaber.com Tüm Haklari Sakladır.